PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712595}

Sinister II

Sinister 2
5,8 45 734
oceny
5,8 10 1 45734
4,7 3
oceny krytyków
Sinister II
powrót do forum filmu Sinister II

Spodziewałam się filmu gorszego od jedynki a tu niespodzianka - film był super! Rzeczywiście, schematy powtórzone, historia dalej niewyjaśniona do końca, niby nic czego nie widzieliśmy w części pierwszej ale filmy ze zbrodni - o wiele straszniejsze, film cały czas trzyma w napięciu. Naprawdę pozytywne zaskoczenie! W dodatu zwiastuny wcale nie pokazują najstraszniejszych scen i to co sugerują wcale nie ukazuje do końca tego co pokazano w filmie

elemele90

Byłem ze znajomą na filmie. Niestety nie wytrzymała i musieliśmy wyjść. Jak się kończy?? pomoze ktos?

chlopak7

chętnie pomogę ale chyba najlepiej obejrzeć gdy będzie już dostępny na dvd...w którym momencie wyszliście?

elemele90

do dvd jeszcze trochę... jakieś 10 minut przed końcem bo zanim laska się ogarnęła w łazience to i ludzie wychodzili

chlopak7

po tym jak wrócili do domu z ojcem, Zach przygotował zbrodnie na polu kukurydzy, powiesił ich tak jak w pierwszym śnie Dylana...(nic z tych przygotowań nie było pokazane, oprócz tego jak wcześniej nagrywał ich siedzących wszystkich razem przed domem), zdążył juz podpalić ojca gdy przybył na pomoc ten policjant, uciekli do domu przed Zachem, którego dopadł Mr Boogie i zabrał go ze sobą(może nie tyle co zabrał co zabił za to ze nie nakręcił filmu w całości). cały dom stanął w płomieniach a potem pojechali do do motelu po rzeczy policjatna...pakując sie oczywiście Boogie wyskoćzyl zowu i koniec filmu..oczyiście napisałam w sporym skrócie :)

elemele90

A myślałem że polecą wszyscy :O
Dzięki wielkie moja ciekawość została zaspokojona :D
Pozdrawiam :)

chlopak7

nie ma sprawy, pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones