PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712595}

Sinister II

Sinister 2
5,8 45 685
ocen
5,8 10 1 45685
4,7 3
oceny krytyków
Sinister II
powrót do forum filmu Sinister II

Trzyma poziom

ocenił(a) film na 7

Mile zaskoczenie bo Sinister 2 trzyma poziom czesci pierwszej, nawet powiedzialbym ze jest ciut lepszy niz jedynka.Nie bede spoilerowal o malutkich niedociagnieciach ale wg mnie smialo mozna isc na seans. Nota mocna 7/10

ocenił(a) film na 5
mike1979

Lepszy od jedynki?
Smiechlem

Spedolili calkiem dobry horror tym filmem

ocenił(a) film na 7
dismas

Zanim zaczniesz hejtować naucz się pisać poprawnie przekleństwa...
Pozdrawiam

Skril3x

Myślę, że umie, tylko jest to niezbędna cenzura. Po co rzucać nagim mięsem, skoro można nim rzucać w reklamówce? Każdy wie o co chodzi, a jest odrobinę mniej brutalnie. Swoją drogą też uważam, że dwójka jest za bardzo dosadna, jedynka była lepsza. Bardziej nastrojowa i tajemnicza. ALE TO MOJA OPINIA, NIE MAM ZAMIARU NIKOGO URAZIĆ, ANI WSZCZYNAC NIEPOTRZEBNEJ KŁÓTNI.
Tak mówiłem ja, Jarząbek.

ocenił(a) film na 6
narev92

Jarząbku tekst o mięsie w reklamówce ..mocne 9/10. A jeżeli chodzi o film to dwójka właśnie zaskakująco wciąga duszną atmosferą , świetnym udźwiękowieniem i muzyką. To całkiem udany film ale żadna rewelacja, nie jest nawet dobry a "zaledwie" niezły. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
mike1979

W pełni się zgadzam, nic dodać nic ująć :D

ocenił(a) film na 10
mike1979

Dodam wiecej ,to obok naznaczonego 3 jeden z lepszych filmow grozy ostatniego okresu, polecam i za tak niskie noty wrzucam 10 dla lepszej sredniej bo ten film na to zdecydowanie zasluguje

ocenił(a) film na 3
michal150586

Sinister 1 był genialny - miał znakomity, mroczny, niepokojący klimat i dobrego aktora w roli glównej - dwójka to niestety fatalnie zagrany gniot bazujący na jump scenkach, paru obrzydliwstwach vel szczury wgryzające się w brzuch czy wiercenie w zębach i częstym pokazywaniu Baghulla (czy jak się tam zwał) - momentami wyglądało to jak słabsza wersja Dzieci kukurydzy...
P.S. Co do Insidious w pełni się zgadzam - wszystkie części trzymają w miarę równy poziom.

ocenił(a) film na 4
michal150586

To masz widocznie zerowo założoną poprzeczkę i ni znasz w ogóle gatunku (ci pseudo znawcy...). Sinister 2 słabiutki. Odcinanie kuponu po zaskakująco dobrym filmie.

ocenił(a) film na 3
mike1979

To chyba oglądaliśmy inne filmy...

ocenił(a) film na 7
RogerVerbalKint

Z ta ocena na 3 to pojechales po bandzie. Widze ze krytyk z ciebie pierwsza klasa. Ale mam cos dla ciebie , moze sam zrobisz film z gatunku horror. Jak wiadomo polska kinematografia kuleje. Masz okazje sie wykazac :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
mike1979

Cóż - gdyby był to film "napisany od zera" może dałbym 4-5/10 - patrząc jednak z perspektywy pierwowzoru, któremu dałem 8/10 (wahałem się nad 9) bo było to jeden z bardziej klimatycznych/nastrojowych straszaków od wielu, wielu lat - no to bida Panie bida z nędzą - stąd tak niska ocena

mike1979

Owszem poziom trzyma ku mojemu zdziwieniu bo sądzilam ze bedzie inaczej jesli patrzec na ogolna tendencje kontynuacji w tym gatunku. Moglby byc troszke lepszy a wtedy by juz bylo super. Wciaz uważam ze 1 lepsza.

ocenił(a) film na 7
megan94

Jak dla mnie całkiem udana kontynuacja, normalne jest że w drugiej części wiadomo kto zabija, trzyma w lekkim napięciu do końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones