PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712595}

Sinister II

Sinister 2
5,8 45 715
ocen
5,8 10 1 45715
4,7 3
oceny krytyków
Sinister II
powrót do forum filmu Sinister II

...po części pierwszej. Jedynka to dla mnie jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat, naprawdę można było się pare razy wystraszyć, do tego genialna ścieżka dźwiękowa. Dwójkę zmęczyłem do końca cały czas czekając aż w końcu mnie jakoś pozytywnie zaskoczy,niestety nie doczekałem się....

arkadiusz59

Zgadzam się, jedyne "straszne" sceny wstawili już w zwiastunie. Nie mogłam się doczekać aż obejrzę kontynuację świetnego horroru. Film słabiutki w porównaniu z jedynką, zwłaszcza ścieżka dzwiękowa dała ciała. Równie dobrze dwójka mogła nie powstać, szkoda kasy a dla widzów czasu.
2/10

Brzydgoszcz

A ja więcej razy wystraszyłem się na dwójce. Obydwie części jak dla mnie to ten sam poziom, a nawet dwójka ciut lepsza bo było więcej jump-scen, co najbardziej mnie straszy w horrorach od zawsze. Ze dwa razy to aż wrzasnąłem ze strachu, że żonę i syna obudziłem.

ocenił(a) film na 2
arkadiusz59

właśnie film mega słaby ... szkoda

arkadiusz59

zgadzam się w 100%- druga część jest marna w porównaniu do pierwszej

cinnamon666

A ja więcej razy wystraszyłem się na dwójce. Obydwie części jak dla mnie to ten sam poziom, a nawet dwójka ciut lepsza bo było więcej jump-scen, co najbardziej mnie straszy w horrorach od zawsze. Ze dwa razy to aż wrzasnąłem ze strachu, że żonę i syna obudziłem.

Andrzejek324

mnie już dawno żaden horror nie wystraszył, ten momentami rozśmieszył. Tęsknię do czasów, kiedy w latach 80/90 bałam się Freddiego Krugera, chciałabym odbierać filmy tak samo ,jak wtedy -albo jestem za stara, albo horrory coraz gorsze ;)

cinnamon666

Ja mam 33 lata i takie rzeczy jak w Siniser 2 zawsze mnie sraszyły i będą straszyć, natomiast Freddie Kruger od dzieciństwa mnie śmieszył, taki śmieszny gostek w kapelusiku.

Andrzejek324

racja, ale ja oglądałam po kryjomu mając jakieś 7 lat, wtedy to było straszne-dziś zgodzę się,że tylko śmieszy

cinnamon666

Freddy był moim drugim obejrzanym horrorem po Egzorcyście i ten pierwszy tak wysoko zawiesił poprzeczkę, że nawet mając 6 lat ten gostek w kapelusiku mnie śmieszył. Do mnie takie horrory nigdy nie trafiały, natomiast horrory typu Sinister 2 straszą mnie bardzo mocno.

Andrzejek324

Egzorcysta to rzeczywiście wyoka poprzeczka, ja obejrzałam dopiero mając kilkanaście lat

Andrzejek324

trzy razy napisałeś to samo...

cinnamon666

Wiem, ale do różnych ludzi.

arkadiusz59

A ja więcej razy wystraszyłem się na dwójce. Obydwie części jak dla mnie to ten sam poziom, a nawet dwójka ciut lepsza bo było więcej jump-scen, co najbardziej mnie straszy w horrorach od zawsze. Ze dwa razy to aż wrzasnąłem ze strachu, że żonę i syna obudziłem.

arkadiusz59

Eh teraz mam mniejszą ochotę na zobaczenie tej części (a byłam tak pozytywnie nastawiona). Co do jedynki to podzielam twoją opinię. Naprawdę film świetny, można było się przestraszyć (co u mnie jest bardzo rzadkim zjawiskiem). No cóż, muszę zabrać się za oglądanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones