PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712595}

Sinister II

Sinister 2
5,8 45 685
ocen
5,8 10 1 45685
4,7 3
oceny krytyków
Sinister II
powrót do forum filmu Sinister II

znikneła gdzieś ta tajemniczość,niepokój. ale ogląda się go przyjemnie. Boghula mamy znacznie więcej niz w czesci pierwszej przez to tez wiecej jump scenek. moim zdaniem kontynuacja jak najbardziej udana,choc zakończenie mogłoby byc bardziej rozbudowane

ocenił(a) film na 1
Mareve

Nie dam się Twojej złej opinii :P Pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 7
Mareve

Zgadzam się nadal można się świetnie bawić, choć trójki się nieco obawiam no bo ile raz można wałkować ten sam temat.

ocenił(a) film na 9
czarnylis7

a ma wyjść? o cholera..

ocenił(a) film na 7
Mareve

Nie wiem ale został niedokończony wątek.

Powiem tak żałuje, że nie widziałem jedynki w kinach ale dwójka mi to zrekompensowała. Sequel czy remaki zawsze są oceniane niżej nawet jeżeli są lepiej nakręcone. Nie wiem czy powstanie trójka ale już wiem jak internauci ją ocenia pewnie coś w okolicach 4,7. :) Okazuje się, że ocena filmu zależy też od daty produkcji pewnie gdyby Sinister powstał 1920 roku to tak jak Gabinet doktora Caligari miał by ocenę w okolicach 8 a tak mógł liczyć najwyżej na coś w okolicach 6. Sinister 2 to horror z 2015 w dodatku dwójka w tytule biorąc to pod uwagę ocena 5,7 na filmweb to i tak bardzo wysoka ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones