PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631143}
6,8 124 265
ocen
6,8 10 1 124265
6,4 14
ocen krytyków
Sinister
powrót do forum filmu Sinister

Film nudny, głupi i po prostu fatalny. W tych czasach trudno o dobry horror...

ocenił(a) film na 3
morgana_lefay_2

Trudno w tym filmie znaleźć coś dobrego.... ale końcówka bije na głowę wszystkie beznadziejne filmy w beznadziejności.
1) zastanawia mnie jak ten dziesięciolatek ukrzyżował dwójkę dorosłych ludzi.
2) jakim cudem walnięty przez samochód dzieciak wstaje bez najmniejszego otarcia (a co dopiero złamania)
3) ucieczka przed dzieckiem z kosą... trójka ludzi w tym dwójka dorosłych ucieka przed dzieckiem i chowa się po kątach w domu z nadzieją, że ich nie znajdzie... no ja pier..le.
Ten film jest dla mało wymagającej publiczności albo... idiotów... PRZEPRASZAM.... nigdy nikogo nie obrażam ale inaczej nie da się opisać tego filmu.

maciej86opp

dokładnie

ocenił(a) film na 9
maciej86opp

Mówisz o drugiej części? ;) Bo to co wymieniłeś nie było w pierwszej ;p
Rzecz gustu, moim zdaniem to jeden z najlepszych horrorów jaki oglądałam ;) Nie ze względu na strach mi się spodobał , lecz na fabułę i muzykę ;3 Były momenty grozy, ale to raczej muzyka i fabuła zrobiły na mnie wrażenie.

ocenił(a) film na 3
misia1147

Tak mówię o drugiej części:) Jasne, że to rzecz gustu ale jednak po filmach, które oglądasz spodziewasz się jakiejś logiki. Niestety w większości scen, które w tym filmie były logiki brakuje.... chociażby punkty jakie wymieniłem.

ocenił(a) film na 9
maciej86opp

Waśnie o tym nie pomyślałam ;/ Twoje argumenty są przekonywujące :) Chyba ktoś jeszcze zwrócił na to uwagę, że w drugiej części mamy podane na tacy kto zabijał, dlaczego to robił itd. , a w jedynce była ta tajemniczość i momenty grozy. Powinnam zwracać uwagę na takie rzeczy w filmach jak szukanie logiki. Jednak obie części mi się spodobały :)

ocenił(a) film na 3
misia1147

Uważam, że pomysł na film całkiem dobry. Zarówno część 1 i 2. Niestety moim zdaniem zawiodło wykonanie.

ocenił(a) film na 10
maciej86opp

1. Ten dziesięciolatek najpierw otruł rodziców napojem. Poza tym był opętany przez tego demona, ostatecznie mogły mu pomóc inne dzieci :)
2. Samochód uderzył dzieciaka bardzo lekką siłą, więc mógł bez problemu wstać ;)
3. No tutaj to się zgodzę, totalny absurd XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones