PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631143}
6,8 124 251
ocen
6,8 10 1 124251
6,4 14
ocen krytyków
Sinister
powrót do forum filmu Sinister

Bili

ocenił(a) film na 7

Bili wymiata, no był straszny ale i tak bili na czele, najstraszniejsza postać w filmie a zarazem najśmieszniejsza Bili Jackson( ksywa na maksa). :D :D :D :D :D XDDDDDDD

ocenił(a) film na 5
jowiszz

BIlly, super rola =super osoba

ocenił(a) film na 7
Dakota13

KC BILLI, kc osobę, która ją grała, pełen szacun, jestem jej największą fanką :D hahahahhaha

ocenił(a) film na 5
jowiszz

nie kłam , bo ja nią jestem , BiLLY 4ever w moim sercu

ocenił(a) film na 7
Dakota13

nie denerwuj mnie, zaraz zgłoszę nadużycie hahaha beka XD ja jestem psychofanem jej

ocenił(a) film na 5
jowiszz

no chyba ze tak, zazdro roli, rola życia normalnie

ocenił(a) film na 7
Dakota13

muszę ją odnaleźć, chcę jej autograf xd. masz może namiary na nią ?

ocenił(a) film na 5
jowiszz

pewnie na priv ci zaraz podam

ocenił(a) film na 7
Dakota13

oks, miła <3. czekam

użytkownik usunięty
jowiszz

A kto to w ogóle jest ? Nie raz oglądałem ten film i w ogóle nie wiem o kogo chodzi .

ocenił(a) film na 7

a to beke mam, a na marginesie Billi to ta zjawa, co pozerala dzici XD hahahaha

użytkownik usunięty
jowiszz

Nie żadna Billi tylko Bughuul względnie Pan Boogie. I nie grała go żadna Bill .

użytkownik usunięty
jowiszz

I co wyjaśnisz w końcu skąd ci się wzięła jakaś Bili Jackson ?

ocenił(a) film na 7

czas choć raz obejrzeć coś na trzeźwo... O ile jeszcze jakieś szare komórki zostały w tej donicy (a na to szansa jest nikła).

użytkownik usunięty
Dealric

Ja cały czas praktycznie jestem najarany, więc to nie wpływa na mój odbiór jakiegokolwiek filmu. A w tym filmie żadnej Billi Jackson nie było zjawa nazywała się Bughuul lub jak kto woli Pan Boogie i grał go gość Nicholas King a nie jakaś Billi Jackson . W ogóle sobie nie przypominam takiej kobiety , myślałem , że być może coś mi umknęło, ale sprawdziłem dokładnie obsadę i na IMDB i tutaj i nikt taki w tym filmie nie brał udziału .

ocenił(a) film na 7

Za trudne dla ciebie widać...

użytkownik usunięty
Dealric

Co jest za trudne ? Skoro kogoś takiego nie ma wymienionego na największym portalu filmowym wśród obsady, to co jest niby za trudne ?

użytkownik usunięty
Dealric

Po wpisaniu w googlach też nikogo takiego nie znajduje więc może mi wyjaśnisz skąd się wzięła jakaś Billi Jackson ?

ocenił(a) film na 7

jak mówiłem. dużo za trudne na twój rozumek.

użytkownik usunięty
Dealric

Skoro za trudne to może mi wyjaśnisz . Czy po prostu też będziesz pisał nieprawde , że Billi Jackson to zjawa która zjada dzieci.

ocenił(a) film na 7

Po co tłumaczyć komuś coś co jest dla niego za trudne do zrozumienia. Szkoda mojego czasu na to

użytkownik usunięty
Dealric

Hahahah dobra ściema nie jest zła . Nie masz nic na poparcie swoich argumentów to walisz ścieme , ze ci czasu szkoda .

ocenił(a) film na 7

smalczyk130 ale ty jesteś tępy. Przecież napisałam, że mam beke z koleżanką z tego Pana Boogie, bo on jest podobny do niej ile razy można mówić ???!!!

użytkownik usunięty
jowiszz

To trzeba było od razu tak napisać. wcześniej nie pisałeś , że jest do niej podobny tylko, że Billi to jest zjawa która zjada dzieci.

ocenił(a) film na 7

nie jestem facetem -.- jak nie wiesz kto to, to nie pisz cepie !!!!!!!!

użytkownik usunięty
jowiszz

Nie wiedziałem, nie wchodziłem na twój profil wcześniej . A ty nie pisz bzdur, że zjawe jedzącą dzieci grała jakaś Billi Jackson . Gdybyś od razu napisała o co ci chodzi, w ogóle bym nic nie pisał .

ocenił(a) film na 7

a mówiłem, że za trudne dla twojego móżdzku do zrozumienia;>

użytkownik usunięty
Dealric

Nie ściemniaj, że ty niby zrozumiałeś o co chodzi .

ocenił(a) film na 7

Mówiłem, że na to jesteś za głupi ;)
I nie mierz innych swoją miarą, bo ich obrażasz w ten sposób.

użytkownik usunięty
Dealric

Ty za to sam nie wiesz o co chodziło założycielce tematu a brniesz w to , że wiedziałeś . Oczywiście ty wiesz wszystko .

ocenił(a) film na 7

Komuś o tak ograniczonej wiedzy jak ty rzeczywiście może się wydawać, że jestem omniscjentny.

użytkownik usunięty
Dealric

To, że nie wiem kim jest jakaś Billi jackson nie znaczy, że mam ogarniczoną wiedzę .

użytkownik usunięty
Dealric

Dlaczego tworzysz słowa, które nie występują w słowniku języka polskiego ?

ocenił(a) film na 7

Po pierwsze: taki niby wiedzący, a słów prostych nie rozumie i szukać w słowniku musi?
Po drugie: jest to istniejący przymiotnik utworzony od istniejącego i występującego w słowniku słowa. Czas się nauczyć używać słownika.

użytkownik usunięty
Dealric

Mam właśnie w ręku Słownik języka polskiego i takie słowo tam nie występuje . Czas przestać ściemniać .

ocenił(a) film na 7

To czas nauczyć się używać słownika. Choć wątpię byś chociaż takowy posiadał.

użytkownik usunięty
Dealric

Mam w domu wszystkie słowniki jakie istnieją. Przeglądam właśnie słownik języka polskiego i zaręczam ci , że takie słowo nie istnieje . Masz swój własny słownik czy jak ?

ocenił(a) film na 7

Tak, tak. Masz wszystkie słowniki jakie istnieją.

Gwoli uświadomienia: elementarz to nie słownik.

użytkownik usunięty
Dealric

Nie mam w tej chwili możliwości zrobienia zdjęcia, żeby ci udowodnić twoją głupotę . Sam możesz sobie sprawdzićw necie jak wejdziesz na stronę http://sjp.pwn.pl/ jest to słownik oparty na dwóch największych słownikach jakie istnieją Uniwersalnego słownika języka polskiego i Wielkiego słownika wyrazów obcych . Gwarantuję ci , że tam również takiego słowa nie znajdziesz .

ocenił(a) film na 7

tak, tak...
Jedyną osobą udowdniającą swoją głupotę jesteś ty. Ja nie muszę szukać po słownikach słów i wmawiać sobie, że jak jakiegoś nie znam to nie istnieje.

użytkownik usunięty
Dealric

Jeżeli jakiegoś słowa nie ma w słowniku języka polskiego to znaczy, że takie słowo nie istnieje. Proste i logiczne .

ocenił(a) film na 7

mówiłam, że się ośmieszasz :D hahha. Gdy próbowałeś powyżej udowodnić, że nie jesteś tępy to z drugiej strony pogrążałeś się, nic dziwnego :D hahaha. Skutki twojego bycia na jaranym można przeczytać powyżej XD. Czasem warto przeczytać wiadomości wcześniejsze żeby później się nie ośmieszać i zastanowić się kilka razy nad tym co się chce napisać, myślenie nie boli :)

użytkownik usunięty
jowiszz

Gdybyś napisała od razu o co ci chodzi to bym nic nie pisał. A nie ty piszesz,że Billi to jakaś zjawa ,która zjada dzieci.Trzeba było od razu napisać,że chodzi ci o jakąś Billi Jackson (Nawiasem mówiąc nikt o takiej piosenkarce nie słyszał !! ) Ośmieszasz to się ty razem z tm pajacem Dealriciem !!!

ocenił(a) film na 7

Jprdl, hahhahahaha, nie wytrzymam, hahahahahahah :D czlowieku o jakiej ty piosenkarce mowisz ?? nikt nie mowil o zadnej iosenkarce. Oto nastepne skutki bycia na jaranym. Mowilam, ze to jest ksywa ! Hahahahahaha ale dowaliles z ta piosenkarka XDDDDDDD

użytkownik usunięty
jowiszz

Byłem pewien,że chodzi o jakąś piosenkarke.Nie ważne czy ksywa czy nie ważne , że wątpie żeby poza tobą ktoś słyszał o jakiejś Bili Jackson.

ocenił(a) film na 7

och boże jaki z ciebie jest cep, weź się już w ogóle nie udzielaj bo ręce opadaja, lepiej idź zajaraj to chyba najlepiej ci wychodzi :D

Po pierwsze debilu. Nie ma takiej piosenkarki zwanej Bili Jackson.
Jest jedna fikcyjna postać o tym nazwisku pochodząca z serialu EastEnders

A po drugie z tych znanych realnych to kolejną istnieją.
1. Bill Jackson - Amerykański Prezenter Telewizyjny.
2. Bill Jackson - Angielski Fotograf.
3. Bill Jackson (1881–1958) - Amerykański Baseball-ista.
4. Bill Jackson (1874–1921) - Australijski Piłkarz.
5. Bill Jackson - Amerykański Senator Stanu Georgia.

Te cyferki w nawiasach, gdybyś się nie połapał a zapewne się ie połapałeś bo za bardzo jesteś kretynem by to zajarzyć, to daty urodzin i śmierci panów Bil-ów nr. 3 i 4.

Po trzecie, jowiszz nie napisał nawet słowem o tej wymyślone przez ciebie, Bili Jackson. Co dowodzi że po raz kolejny próbujesz pobić wszystkich swą debilną mądrością. Niestety po raz kolejny pokazałeś że nawet w tej kwestii jesteś debilem i nic ci z tego nie wyszło.

A tak przy okazji deklu, do czasu aż ci usuną konto będziesz nadal zadziać nas swym bezmózgowiem?

użytkownik usunięty
Bubu1888

Czytaj ze zrouzmieniem od początku do końca. Cały czas mowa jest o Bili Jackson a nie o Billu Jacksonie. A właśnie jowisz od początku pisze o jakiejś Billi Jackson a nie o Billu Jacksonie i piszę to w taki sposób jakby to była właśnie jakaś piosenkarka albo aktorka . Cytat jowiszz " Muszę ją odnaleźć, chcę jej autograf xd. masz może namiary na nią ? " . Cały czas jest mowa o jakiejś kobiecie, więc skąd ci się wziął Bill jackson ?

użytkownik usunięty
Bubu1888

Ps : Dopóki mi nie usuną konta to jeszcze trochę postów napiszę .

Jedynym ośmieszającym się tutaj pajacem to ty jesteś. Tak to jest gdy ma się kał zamiast mózgu.

ocenił(a) film na 7
Bubu1888

po raz kolejny mówię, że nie jestem facetem, CZYTAJCIE UWAŻNIE POWYŻSZE POSTY !!!!!! -.-
A co wy się uparliście tej billi jackson ? wymyśliłam z koleżanką ta postać !! to żadna piosenkarka ani żaden aktor !!!! w ogóle nie ma mowy o żadnych z tych dwóch postaci -.- !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones