PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631143}
6,8 124 234
oceny
6,8 10 1 124234
6,4 14
ocen krytyków
Sinister
powrót do forum filmu Sinister

Nie przepadam za horrorami. Podczas ich oglądania moja wyobraźnia zasuwa jak szalona i nawet jak nie patrzę na ekran, to głupi mózg podsuwa mi okropne widoki. Instynktownie przestałam skupiać się na filmie, kiedy jechała kosiarka, ale teraz nie wiem co się tam stało. Za bardzo się bałam, żeby wrócić do tego momentu. Zresztą nie tylko do niego.

Więc co tam było? I czy zginęła cała rodzina czy tylko Ellison?

ocenił(a) film na 9
Nadienn

Scena z kosiarką jest najstraszniejsza w całym filmie, ja do teraz mam czasem ciarki jak sama koszę ogród. Dziewczynka pcha kosiarkę świecąc sobie latarką i w ostatniej chwili zauważasz, że wjeżdża nią wprost na głowy każdego z rodziny po kolei a oni leżą skrępowani na ziemi. Widziałam tylko moment, bo sama się odwrociłam jak zobaczyłam co się dzieje, ale tak to właśnie było. I tak, ginie cała rodzina głównego bohatera poza jego córką, ktora ich zabija.

PrettyOdd1991

Uff, dobrze, że tego nie widziałam.

Nadienn

Właśnie to było tak że w pewnym momencie zobaczyliśmy głowę jakiegoś członka rodziny (był związany, leżał na ziemii jak ofiary w innych morderstwach) i kosiarka po prostu wjechała na głowę. W tym momencie kamera spojrzała na głównego bohatera który się mega przestraszył, odskoczył i odszedł kawałek. Więcej nie widzieliśmy, wiele Cię nie ominęło :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones