PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601855}

Siostra twojej siostry

Your Sister's Sister
6,8 17 529
ocen
6,8 10 1 17529
6,9 12
ocen krytyków
Siostra twojej siostry
powrót do forum filmu Siostra twojej siostry

Gdzie czas płynie wolno, bohaterowie to nieudacznicy tacy jak ja, świat pięknie fotografowany, nie ma galopującej akcji i
postaci zachłystujących się pogonią za groszem

ocenił(a) film na 9
jarrro

świetny film ;)))))))))))))))

ocenił(a) film na 10
jarrro

zgadzam sie...ale tak Univege zniszczyc... ocena w dol o jeden za to.....zart ;D

ocenił(a) film na 7
jarrro

Jeżeli ten film uważasz za "niezależne" kino, to chyba świat jest w innym miejscu ;)

jarrro

Fajnie wreszcie zobaczyć bohaterów a nie "superbohaterów", którzy nie zawsze przemyślają swoje decyzje np.: złodziejka spermy :D

ocenił(a) film na 10
jarrro

"bohaterowie to nieudacznicy tacy jak ja"


...i ja : )

film jest pełen jakiegoś ciepła człowiek jest w stanie uwierzyć tej trójce w ich emocje.

to przesada, ale dycha ode mnie. Filmy które wyzwalają emocje to skarb i tyle.

ocenił(a) film na 8
jarrro

rewelacyjny teatr trzech aktorów, którzy przemawiają do widza niesamowitą, niewymuszoną autentycznością,
a zakonczenie... każdy dopowie sobie co mu się bedzie podobało :)

ocenił(a) film na 8
jarrro

bardzo dobry komentarz do tego dobrego filmu :)

ocenił(a) film na 9
jarrro

uwielbiam ten komentarz, przekonał mnie do obejrzenia teraz, zaraz :D

ocenił(a) film na 8
Musekid

Dzięki :)

ocenił(a) film na 3
jarrro

po Twoim opisie na pewno go obejrzę! Też jestem nieudacznikiem ;)
ps: polecam http://www.filmweb.pl/film/Orze%C5%82+kontra+rekin-2007-297655

jarrro

Komentarz do filmu może trochę pesymistyczny, ale sam film godny polecenia. Piękny film o współczesnych czas. O ludziach niezdolnych emocjonalnie do przeżycia kolejnego dnia. Zagubionych, którzy pozostawieni w ciszy i samotności, poznają samych siebie. To film, który zachęca do refleksji nad swoim życiem... a samo zakończenie, no cóż... pozostawia wiele do życzenia, ale osobiście zobaczył bym jak dalej potoczyła, tej dość "dziwnej" trójki, się ta historia w zależności od tego co wskazał tester :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones