PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40038}

Sissi

7,5 16 535
ocen
7,5 10 1 16535
6,3 3
oceny krytyków
Sissi
powrót do forum filmu Sissi

Juz chyba bardziej nie dało się wysłodzic tego filmu. Piekna Romy jako młoda, świętsza od Matki Teresy cesarzowa, która każdemu nieba by uchyliła niczym disneyowska księżniczka. Te jej zachwyty nad ptaszkami, listkami i ta słabość, która po pewnym czasie irytuje zamiast wzbudzać sympatię i współczucie. Przyznaje, że dawno temu oglądałem ten film, ale jestem przekonany, że gdybym teraz go obejrzał moja ocena byłaby jeszcze niższa.

Doe

Nawet nie chce mi się pisać na temat tego filmu , ja dałam 3

Justyna_0288

Jak możecia tak pisać o tym filmie to jeden z lepszych filmów jakie oglądałam jak wam się podoba to po co tu wchodzicie?

katarzynakp1

Czy zatem uważasz, że wypowiadać się moga tylko osoby, którym dany film się spodobał? Troche to dziwne podejście, a poza tym nie ma nigdzie zakazu krytykowania filmów.

Doe

No dobrze ale gdyby Ci się film nie podobał to nie wchodziłabyś na forum, żeby dowiedzuieć się o nim czegoś więcej

katarzynakp1

A gdzie napisałem, że chciałem sie o nim czegos dowiedzieć? Wszedłem na forum tylko po to, aby wyrazic swoją negatywną opinie o tym filmie. I tyle.

użytkownik usunięty
Justyna_0288

Ja dałam dwa. Po mojej ocenie można wnioskować, że film bardzo mnie urzekł ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones