PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485620}

Skóra, w której żyję

La Piel que habito
7,3 115 456
ocen
7,3 10 1 115456
6,3 23
oceny krytyków
Skóra, w której żyję
powrót do forum filmu Skóra, w której żyję

dlaczego on nie podawał...

użytkownik usunięty

dlaczego przez cala teraie nie podawal mu lekow hormonalnych??? to miala byc kara dla niego i
mial sie meczyc? a potem co, uwierzzyl, ze sie w nim zakochal i chcial seksu? przeciez
tonormalne ze facet chcial ruchac.... pewnie gdyby podawal mu leki hormonalne to by sie bardziej
zamienil w kobiete moze i psychicznie bo to ma duzy wplyw. wytlumaczce mi bo tylko tego niee
zrozumialam,

ocenił(a) film na 10

Nie podawał przed operacją, ponieważ nie było na to czasu.
V szukał ucieczki w podawanym mu opium, wszak przyjmował losowo leki i jak sam wspominał, narkotyk pozwalał zapomnieć. Zmienił taktykę z walecznej, pokazanej w retrospekcji, na łagodną mając nadzieję na ucieczkę. Wszak pokorne ciele dwie matki ssie.

Niewykluczone że w trakcie przemiany podawano bohaterowi hormony, wystarczy zauważyć zmianę barwy głosu i sylwetki. Chyba że struny głosowe też zmodyfikowano a talia wyrobiła się poprzez gorset i odzienie.

użytkownik usunięty
Aluminiova

nie podawano na 100% i jest to dla mnie zagadką - dlaczego. Muszę się dowiedzieć :P

A ja myślę, że podawano. W książce było, że Robert podawał żeńskie hormony z jedzeniem i piciem, a na samym początku filmu była scena, w której służąca wsypuje jakieś proszki do napoju, który później pije Vera.

użytkownik usunięty
gabiszu

w filmie było wyraźnie-nie podawał. ksiazki nie czytalam:(

w filmie było to mówione? w którym momencie?

gabiszu

bo coś podawał jej na pewno, o tym świadczy scena pierwsza, więc jeśli w filmie nie zostało powiedziane, że nie podawał hormonów, to będę obstawiała, że jednak podawał ;)

ocenił(a) film na 8

było powiedziane, że nie podawał przed operacją - bo tak zwykle wyglądają procedury.

użytkownik usunięty
crazy_muffin.

a po operacji?

ocenił(a) film na 8

po operacji na bank podawał!

ocenił(a) film na 8
Hoodzielec

W ksiaże cała historia trwa latami.... i Vincente dostawał leki hormonalne przed operacją przez co najmniej dwa lata.. w filmie... niestety nie pamietam...

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się z Gabiszu. Vincent nie mógłby się raczej zmienić tak bardzo bez hormonów. Skóra skórą, ale przecież nie miał męskiego głosu i innych męskich cech. Na początku filmu widać jak służąca dosypuje proszki do soku pomarańczowego. Miriam też nie wygląda na faceta ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones