PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508270}

Skąd wiesz?

How Do You Know
5,4 30 423
oceny
5,4 10 1 30423
2,3 3
oceny krytyków
Skąd wiesz
powrót do forum filmu Skąd wiesz?

Nudny

ocenił(a) film na 5

Film powolny,nudnawy i bez sensu :)

ocenił(a) film na 3
marta_2222

Ten film nauczył mnie jednej rzeczy. Następnym razem jak coś będzie kiepskie to nie będę tracić 2 godzin i czekać na cud, ale szybciej podejmę decyzję i zrobię coś fajniejszego. W tym przypadku wiele rzeczy byłoby fajniejszych...

ocenił(a) film na 5
Kareta

tez mi się nie przypadł mi do gustu ten film, strasznie się ciągnął,no i nudny nic ciekawego nic nowego czego by nie mozna było zobaczyc w tysiącach filmów kreconych w czesniejszych latach,
ale film ma jeden plus Reese Wintershoop piekna jak zawsze/. mogłybyście jej buty czyścić choć watpie zebyście były godne takiego zaszczytu

ocenił(a) film na 3
konrii_2

trollować trzeba umieć. Jak wartość osoby postrzegasz przez wygląd, to sądząc z zachowania, masz bardzo dużą potrzebę kupienia lanserskiego auta. Chociaż po stylu wypowiedzi zakładam, że jeszcze nie wiek na prawko...

ocenił(a) film na 5
Kareta

niechodzi kareto tylko o wygląd chodzi o to ze ma wszystko jest Wielką Gwiazdą jest piękna ,bogata, utalentowana !! sławna na całym świeci, a wy takie karety polskie w kim jesteście wożne ? macie net i strugacie wielkie Damy

ocenił(a) film na 3
konrii_2

Ach ja, taka polska kareta.. idę do garów, swojego szarego życia, a potem zasłużony odpoczynek przy tym luksusie.. internecie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones