PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795698}
4,2 22
oceny
4,2 10 1 22

Skarb Domeyki
powrót do forum filmu Skarb Domeyki

Z twórczością Marcina Grochowskiego zostałem zaznajomiony niedawno. Jednakże od samego początku wiedziałem, że jest w nim coś niezwykłego. Potrafi on poruszyć serce każdego widza. Niezależnie od wieku oglądającego, jego filmu wzruszają i wprawiają w zachwyt. Na premierze filmu byłem z moja czteroletnia córką. Dawno nie widziałem na jej twarzy tak szerokiego uśmiechu. Żarty wykorzystane w filmie były na najwyższym poziomie. Nie zabrakło ulubionych gagów związanych z kobietami i kuchnią, czy też z kobietami i ich niezdecydowaniem. W ogóle żarty z kobiet są zawsze śmieszne!
Za jedyny mankament uważam wspomnienie o XIII księdze Pana Tadeusza jako księdza napisanej przez Domeykę. Rozumiem, że nie wszyscy mają czas, jednakże reżyser mógłby sprawdzić i dowiedzieć się, że coś takiego na jego nieszczęście istnieje. Mówię tu na nieszczęście, ponieważ jeśli ktoś nie zna XIII księgi to serdecznie polecam jej przeczytanie.
Czekam na dalszą twórczość tego dorosłego już mężczyzny, który nie jest już uczniem szkoły:) Film świetnie sprawdza się jako komedia. Jak dla mnie jest to zdecydowane 10/10. Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones