PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495461}
6,7 189
ocen
6,7 10 1 189
Skateland
powrót do forum filmu Skateland

jeśli nie to po kiego grzyba 2 osoby już oceniły film, którego świat na oczy nie widział ? :/

ocenił(a) film na 7
xxelka

oni pewnie na planie juz widzieli xD i wgl.

Arnica_Burke

taaa... już 8 osób oceniło jako arcydzieło... na pewno zrobili sobie wycieczkę na plan :| :/

xxelka

Ja oceniłam jako bardzo dobry. Interesują mnie wszystkie filmy z Ashley Greene. Jak ktoś chce to znajdzie wszystko. Urywki filmu znajdziesz w internecie. Tak samo jak zdjęcia, wypowiedzi aktorów, reżysera. To chyba wystarczające informacje do ocenienia filmu.

Melanie_Stryder

nie wiem czy urywki i wypowiedzi pozwalają na ocenienie filmu, w takim razie, nie będę już oglądałam żadnego film, tylko po zwiastunach będę oceniać :|

quentinka

przerzućmy się po prostu na książki! :D

Melanie_Stryder

"Urywki filmu znajdziesz w internecie. Tak samo jak zdjęcia, wypowiedzi aktorów, reżysera."
W takim razie po co oglądać? Obejrzyjmy wywiad z aktorami i reżyserem, zamknijmy oczy, wyobraźmy sobie przebieg akcji w filmie, wejdźmy na filmweb i oceńmy "obejrzany" przez nas film :| Dzięki za uświadomienie mnie, już się nie zdziwię, jak zobaczę oceniony film, który jeszcze nie wyszedł. Porażka...

Melanie_Stryder

heh od kiedy tak filmy się ogląda????? <hahaha>

xxelka

tak ja też tak zrobię jak poprzedni ;d
ja nie oceniam póki nie obejrzę danego filmu

Tristi_filmweb

wg to dziwna sprawa...ja nie potrafię sobie wyobrazić jak można być takim idiotą żeby tylko po wypowiedzi aktorów dojśc do tego czy film jest dobry czy nie. wg po co oglądać filmy?? zacznijmy oglądać wywiady!

Tysia_sloneczko18

o ile się nie mylę, premiera odbyła się ok. pare dni temu...

xxelka

film pojawił się na torrentach - mam nadzieje że napisy też niedługo powstaną

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones