PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107982}
7,0 15 688
ocen
7,0 10 1 15688
Skazany na piekło
powrót do forum filmu Skazany na piekło

Kto tez uwaza ze to jest najlepszy film z Van Damme ? Nieprzewidywalny, zaskakujacy nie spodziewalem sie ze bedzie az taki dobry. Wystawilem ocene 9/10. Nie kazdy tak jak on by sie zdecydowal wisiec tyle czasu na tym slupie. Posluchal billiego ktory mowil do niego: "nie daj z siebie zrobic kogos kim nie jestes"

ocenił(a) film na 10
mat919

Najlepszy, jezeli chodzi o XXI wiek :) Najlepszy film Van Damma to Kickboxer. Pozdraiwam ;)

ocenił(a) film na 9
AdamBayern01

Kickboxer to klasyk tez bardzo mi sie podobal. W skazanym na pieklo jeszcze zapadl mi w pamieci aktor ktory przewazanie gra oprycha (np. w wyscigu smierci) Robert LaSardo tutaj Usup.
O gustach sie nie dyskutuje ale mi jednak bardziej sie podobal skazany na pieklo ;) Jednak dwa te filmy z Van Damme wymiataja i nie ma to tamto :) Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

Najlepszy to jest Leon Lwie Serce, mnioej znany w PL, ale najlepszy

mat919

Ten to raczej najlepszy film XXI wieku. jak bym miał wybierać najlepszy film z nim to "Uniwersalny żołnierz" z 1992 a za raz po nim "Krwawy sport" z 1988.
Dwa niekwestionowane klasyki !

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Trudno jest wybierać jeden spośród tylu klasyków, gdzie Van Damme stał się przez nie taki popularny, co nie? ;)

AdamBayern01

dokładnie bo trochę ich było

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Van Damme w końcówce lat 80 i na początku lat 90 występował w klasykach znanym praktycznie każdemu fanowi kina akcji tych lat. Krwawy Sport, Kickboxer, Lwie Serce, Uniwersalny Żołnierz, Death Warriant, Cyborg i dla mnie najlepszy: Nieuchwytny Cel ;)

AdamBayern01

a krwawy sport to chyba każdy znał lub słyszał o nim

prof_mateusz27

nie tylko ci co lubią kino akcji/sztuk walk

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Owszem, nie zaprzeczę. Nawet moja mam, co lubi romanse i kryminały zna niektóre z tych filmów, bo jej zdaniem
"często pojawiały się w telewizji, jak nie było co do oglądania"

AdamBayern01

no moja lubi bardziej Thrillery ale też zna jego klasyczne filmy :)

mat919

Niestety wszystko psuły "wakacje z duchami" a raczej z duchem żony - sorrki ale miałem odruch wymiotny...
Duży plus za brutalne walki...
Czy najlepszy ??? Moim zdaniem nie przebija Krwawego sportu, Kick Boxera, Death warrant;Lion Heart czy Cyborga (chyba mój ulubiony film z Van Dammem - super postapokaliptyczny klimat, mega brutalne walki, ukrzyżowanie...no i niestety zupełnie skopane zakończenie). Universal soldier to z kolei chyba jedyna superprodukcja w karierze JCVD...

ocenił(a) film na 9
RogerVerbalKint

RogerVerbalKint te co wymieniles tez mi sie bardzo podobaly :) Lwie serce to tez jeden z moich ulubionych filmow z Van Damme. Jednak w moim guscie najlepszy jednak skazany na pieklo, lubie filmy w klimacie wieziennym a z Van Dammem ogladalo mi sie rewelacyjnie ;)

ocenił(a) film na 10
mat919

Ja również uważam, że to jeden z najlepszych filmów z JCVD. Oczywiście obok takich jak "Lwie serce" (Lionheart), Kickboxer, Krwawy Sport.

ocenił(a) film na 10
LilPeneros

Do starych filmów Van Damma trochę mu daleko, ale "In Hell" to naprawdę bardzo dobry film. Nieprzewidywalny, brutalny, typowy męski film. Bardzo takie lubie.

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Jak zobaczyłem pierwszy raz ten film, to oszalałem, że po tylu latach stać "Vandamowskiego" na taka dobrą produkcję. Oglądałem ją nie wiele mniej niż klasyki i myślę, że można go zaliczyć do najlepszego dorobku aktora.

ocenił(a) film na 6
mat919

to ty chyba malo filmow z Van D ammem widziales, sprawdz sobie kalsyki z lat 90tcyh

ocenił(a) film na 10
black_bastard

Wszystkie praktycznie widziałem, wiem co mówię ;p Ten jest jednym z najlepszych

ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

ale ja pisalem do mata a nie do Tonego Montany :)

ocenił(a) film na 10
black_bastard

A no racja, przepraszam, źle spojrzałem. Racja, że Van Damme miał lepsze klasyki za at 90, ale ten film jest naprawdę dobry, jak na obecne lata :)

ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

ale ta pseudo patetycznosc i wciskany moralizatorski kit o tym że trzeba zachowac dobro i nie zatracic siebie to bardziej wyszly smiesznie niz poważnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones