PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339491}
6,7 349
ocen
6,7 10 1 349
Skelling. Człowiek sowa
powrót do forum filmu Skelling. Człowiek-sowa

Film fantasy na podstawie powieści Davida Almonda. Młody Michael odkrywa, że w szopie przy nowym domu jego rodziny ukrywa się chore stworzenie podobne do ptaka. Chłopak postanawia przywrócić je do zdrowia. Razem nawiązują bliską znajomość, a życie Michaela ulega zmianie, w szczególności, kiedy zdaje sobie sprawę, że tajemnicze stworzenie posiada niezwykłe zdolności.

fett85

Wzruszająca historia dorastającego chłopca dużej wiary, o wielkiej nadziei w sercu. Film polecam szczególnie osobom posiadającym wyobraźnie. Mimo iż trafiłem na tą produkcje zupełnie przypadkowo, to moja radość jest ogromna że mogłem to zobaczyć. Wiara, nadzieja i miłość potrafią czynić cuda.... Przekonajcie się sami, a na pewno się nie zawiedziecie... 8/10

ocenił(a) film na 9
fett85

Na film trafiłam również przypadkiem i bardzo mi się podobał. Jest optymistyczny i budujący.

ocenił(a) film na 7
fett85

Nie ma to jak zorientować się prawie po 5 latach, że ulubiona powieść z dzieciństwa została sfilmowana... Wyobrażałam ją sobie na milion różnych sposobów. Mam nadzieję, że mnie nie rozczaruje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones