PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612306}

Sket

5,5 619
ocen
5,5 10 1 619
Sket
powrót do forum filmu Sket

To takie polskie galerianki. Bez ładu i składu. Można się szybko nauczyć kilku wulgaryzmów w języku angielskim i nic więcej.

carmen8_fw

Polskie galerianki ? Co Ty w ogóle piszesz za debilizmy? Bez ładu i składu jest Twój zbędny komentarz. Galerianki to nie brytyjskie kino,miałeś tutaj taką tematyką? ;/ Ten film to mocne angielskie uderzenie,nie na poziomie Adulthood czy Kidulthood ale film o tematyce podobnej.Gangi,przemoc,realia... Chęć zemsty co powoduje wkroczenie do gangu,by móc dopaść morderce własnej siostry. Filmy z wysp mają to do siebie,że są mocne i realistyczne,czego nie brakowało w tym filmie.

wiltord

Tylko bez chamstwa. Napisałem, że film przypomina mi polskie "Galerianki". W filmie w większości występują aktorki z bardzo małym doświadczenie i warsztatem aktorskim. Film jest tak samo cienki jak ww polski film.
Jeżeli dla Ciebie to dzieło angielskie kinematografii to gratuluję. Ja wyrażam swoją opinię i nie neguję Twojej. O gustach się nie dyskutuje.

carmen8_fw

Gdzie tu masz chamstwo? Napisałem,że to dzieło? Klimaty tak jak podałem, kidulthooda czy np Shank ,tyle ,że nie ten poziom. Wracając do aktorek,młode i pewnie zdolne.. Nie potrzeba znanych aktorów by film się dobrze oglądało... Naturalność i rzeczywistość ukazana w filmie,co trzyma go na dobrym poziomie. Widocznie nie trafiłeś w swoje klimaty... ale jak na klimaty dojrzewania,gangów,ciężkiego życia... Film był dobrze zrealizowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones