PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612306}

Sket

5,5 619
ocen
5,5 10 1 619
Sket
powrót do forum filmu Sket

Przeciętny

ocenił(a) film na 5

Coś by z tego wyszło bardziej ambitnego, gdyby nie skupiano się na przedstawieniu tylko
jednej strony medalu. Nie chce mi się wierzyć ,że każdy tak sobie może chodzić zabijać,
nastolatka bez opieki chodzi nocą po ulicy i nikt się tym nie interesuje.
Ten obraz jak dla mnie był mało wiarygodny mimo,że poruszał ważny czynnik społeczny.
Niestety wydaje mi się,że nie do końca tak to wygląda.
Nie mniej filmu najgorzej się nie ogląda. Taki przeciętniak 5/10

ocenił(a) film na 6
Fireghost

Ile nastolatków czy zakapturzonych postaci mijasz wieczorem na ulicy i nawet się na nich nie spojrzysz? I gdzie są świadkowie nie zliczonych napadów, pobić i gwałtów? Otóż niema, witamy w świecie znieczulicy społecznej, każdy ma swoje problemy i nie szuka nowych, tudzież nie chce dostać w czape.

ocenił(a) film na 5
velarios90

Chodziło mi o to , że nie przedstawiono drugiej strony. Żadnej policji w miejscu pobić ,żadnej opieki ,która ma obowiązek sprawdzać gdy młodszą siostrą opiekuje się starsza.
A jak była w szpitalu to co policja nie miała dokumentów by sprawdzić ,że ta młodsza siostra nie ma z kim zostać bo jej jedyna opiekunka leżała pobita w szpitalu? Gdzie wtedy jest opieka społeczna zwykle w takich sytuacjach powinni być zawiadamiani. Takie ,rzeczy są odnotowywane i wszystko zawarte jest w papierach.
Nie mówię ,też że nie masz racji. Bo po części jest tak jak mówisz, jednak obraz w filmie dla mnie był nazbyt jednostronny a ta znieczulica społeczna była tu zbytnio wyolbrzymiona nie mniej problem taki istnieje i dobrze,że poruszono taki temat.

ocenił(a) film na 6
Fireghost

hmm moje doświadczenia z kontaktów z policją i ich wy**** na sprawy raczą mnie utwierdzać w przekonaniu, że nic nadzwyczajnego w tym niema, ze ich nie ma ;) Zresztą to UK, a tam wszyscy widzieliśmy co się działo w czasie osławionych zamieszek ;)

To fakt, wiele rzeczy było wyolbrzymionych i podkolorowanych, a kilka naciągniętych ale cóż...tak to już bywa w filmach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones