PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025119}
6,2 7 929
ocen
6,2 10 1 7929
5,5 4
oceny krytyków
Skołowani
powrót do forum filmu Skołowani

https://www.filmweb.pl/film/Kręcisz+mnie-2018-802400

ocenił(a) film na 5
Scaramuccia

No właśnie nie rozumiem tego trendu przerabiania czegoś co już było na inną wersję językową. Nie lepiej zrobić czegoś nowego?

ocenił(a) film na 8
Ktosczylija

Bo przecięty widz lepiej będzie się bawił jak film będzie w znajomych mu realiach, a żarty będą miały odniesienia które on rozumie.

Ktosczylija

Żeby zrobić coś nowego trzeba mieć pomysł. Kos też podobno ściągnięty z Tarantino. Cóż takie życie, że perły nie leżą na ulicy.

ocenił(a) film na 4
Scaramuccia

Podobne klimaty też do niemieckiego filmu „Wo ist Fred”

ocenił(a) film na 7
Scaramuccia

Żeby sprawdzić co to za film zachęciła mnie piosenka Ani Karwan, którą nagrała do tego filmu. Jak zaczęłam czytać opis to też miałam deja vu, że jest identycznie brzmiący francuski film na którym nawet byłam z mamą w kinie, tylko nie mogłam sobie przypomnieć tytułu. Jak przejechałam w dół strony to zobaczyłam w powiązanych tytułach "Kręcisz mnie" i wtedy mi kliknęło, że to o tej film mi chodziło!

ocenił(a) film na 9
Sylwinka1991

faktycznie jak kopia, ale Skołowani to świetna zabawa.......

ocenił(a) film na 8
rafal111_filmaniak

Ale mam wrażenie, że Polska wersja porzucając nieco humor i bardziej skupiając się na przemianie głównego bohatera ulepszyli tę opowieść

Scaramuccia

Właśnie sobie odznaczyłem bo oglądam "Kręcisz mnie" a raczej lepiej im to nie wyszło niż Francuzom

Scaramuccia

Rosjanie w 2016 zrobili ciut podobny...

Lyubov s ogranicheniyami

ocenił(a) film na 5
Scaramuccia

Dzięki pani zobaczyłem oryginał. Polska wersja jest tylko mierną kopią oryginału. Dużo rzeczy jest idiotycznych na naszym podworku. Daje 5/10 i to jest naciagane. Niepelnosprawny, ktory osiągnał wiele sukcesów w zyciu.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones