PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508533}

Skok Henry'ego

Henry's Crime
5,7 6 324
oceny
5,7 10 1 6324
Skok Henry'ego
powrót do forum filmu Skok Henry'ego

Dziwi mnie, ze naprawde dobry film, ze swietna obsada, troche romantyczny, ale tez zabawny,
zaslugujacy minimalnie na 7 ma ogolna ocenie 5,5/10. Ludziom naprawde chyba juz albo nie
zalezy na tym, zeby inni mogli obejrzec dobry film, albo ogladaja byle obejrzec i zapomniec, co jest
bez sensu, jesli tak... Dzisiejszy "widz" jest jak widac trudny i ciezki... Wiele fajnych filmow na
filmweb zasluguje na wyzsze oceny, wiec nie rozumiem, czy zanizane sa celowo i zlosliwie? A jak
ktos da jakiemus filmowi np 8 wg swego gustu choc ma ocene 5 to pozniej tylko na forum
wyzwiska i klotnie... Masakra...

ocenił(a) film na 5
malaindianeczka

wg mnie ocena adekwatna
jeśli film miał być z przymrużeniem oka - mam na myśli pomysł i realia włamu
- to kompletnie nie wyszło

ocenił(a) film na 7
malaindianeczka

Zdecydowanie film jest lepszy niż ocena Społeczności. Ma oczywiście słabsze momenty i, szczególnie na początku, jest mało dynamiczny, ale ogólnie jest OK. No i nie możemy zapominać, że z założenia to komedia, więc dyskusja o realiach jest raczej nie na miejscu. Film na 7 a Caan na 8.

ocenił(a) film na 8
pkb_pl

zgadzam sie! Caan daje czadu!

ocenił(a) film na 8
malaindianeczka

zgadzam się, film jest opowiedziany z przymrużeniem oka i nie należy go brać na poważnie
ja dałem aż 8, ze względu na romantyczny charakter i drewno Keanu, które w tym wypadku moim zdaniem zadziałało!

ocenił(a) film na 8
marcuslucjusz

zgadza sie, idealna rola dla Keanu!

ocenił(a) film na 9
malaindianeczka

Ta zaniżona ocena do brak wrażliwości lub tępota.

ocenił(a) film na 5
CzPW

Tępota , czy ja wiem , film taki sobie , dziewczynom może się podobać.

ocenił(a) film na 3
malaindianeczka

Ocena jest jaka jest bo każdy ma swój gust. Widocznie tych bardziej krytycznie nastawionych jest więcej. Ja też oceniłem film nisko bo strasznie mnie znudził. Każdy ma prawo do swojej oceny, ale rozumiem bo mnie też wkurza jak film wg mnie jest dobry, a ma niską ocenę:) Pozdrawiam

malaindianeczka

Lubię Keanu Reevesa, lubię filmy o napadach na banki i miałem naprawdę pozytywne nastawienie, ale po prostu nie zmogłem :-/ Wytrzymałem do 33minuty i mnie zemdliło... Nie uwierzę, że kiedykolwiek się rozkręci. Tak nudnego filmu nie widziałem od lat :-(

ocenił(a) film na 4
bzyndek

Nie rozkręca się nawet po dwóch latach. Paździerz. Dałem 4/10. Choć to za dużo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones