PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35176}

Skok przez płot

Over the Hedge
6,7 65 972
oceny
6,7 10 1 65972
5,8 12
ocen krytyków
Skok przez płot
powrót do forum filmu Skok przez płot

dla mnie świetny.

ocenił(a) film na 10

żywiołowy, szybkie tempo akcji. W końcu coś nowego. Czekam na kolejne takie produkcje. Nie ma co oglądać się wstecz, a bo Shrek lub coś tam. Na dzień dzisiejszy to jest bardzo dobry film animowany.

ocenił(a) film na 10
albertmax

Popieram. "a bo szrek, a bo madagaskar". Widziałem opinie na temat madagaskaru gdy jeszcze był obecny w kinach: "do bani" "schematyczny" itp. a tu nagle coraz częsciej widzę, coraz bardziej pozytywne opinie o madagskarze. Ktoś tam pisze ze jest mało napięcia w bajce. W każdym filmie jest go pod dotatkiem az w koncu zygac sie nim chce. To narastające napięcie....... az w koncu final - i nic ciekawego- jak zawszze.

albertmax

Jakie coś nowego?? Co tu było rewolucyjnego, coś czrgo nie było gdzie indziej...?

ocenił(a) film na 8
fil310

Kurcze, no nie możesz przeżyć, że komuś film mógł się podobać. Uparłeś się, że bajka przeznaczona dla dzieci ma wprowadzić coś super rewolucyjnego w opowiadaniu historii. Może następnym razem powinni poprosić Davida Lyncha o napisanie scenariusza do animacji ?

albertmax

Oczywiście, że zniose.. ale nie pomyłki takie jak tu:

Albertmac: "W końcu coś nowego"

Dlatego napisałem to co napisałem. Ja rozumiem, że każdy ma swoje odczucia i to szanuje.. ty mówisz o swoich a ja o swoich wrażeniach

ocenił(a) film na 8
fil310

Wiem wiem, zgadzam się, że każdy ma prawo do swojego zdania:)
Mnie się "Skok przez płot" oglądało bardzo sympatycznie, bo widać, że z filmu na film postacie są coraz staranniej dopracowane, więc jednak po seansie stwierdziłem, że mimo wszystko to 'coś nowego', bo technologia idzie do przodu. A i było to coś nowego dla animacji ze studia DreamWorks, bo tym razem nie puszczali nachalnie oka do widza co chwila, tylko zadbali o najmłodszą widownię.
Oki, koniec, bo się powtarzam. Ale tych animacji jest teraz zdecydowanie tak dużo, że każdy wybierze sobie jakąś dla siebie, ja wybrałem "Skok przez płot".
Pzdr!

ocenił(a) film na 10
Bruce84

Mnie sie film podobal... Nie wiem, co takiego w sobie ma, ale mnie nie przynudzal i moglam z usmiechem ogladac. Nawet nauczylam sie kochac żółwi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones