PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239508}

Skolopendra

Centipede!
2,5 267
ocen
2,5 10 1 267
Skolopendra
powrót do forum filmu Skolopendra

Nie rozumiem, skąd Puls bierze "takie" filmy ? No dzisiaj to przeszedł sam siebie, najpierw Hong Kong, potem Skolopendra i katastroficzny ... Komedie z Hong Kongu, kanadyjskie 'thrillery' i niemieckie 'katastrofy' to jest jakiś najgorszy 'fast food' filmowy, czy oni te 'dzieła' dostają jako gratis do licencji na X Faktora, Rodzinkę.pl czy Voice of Poland ?!?!?!?! A może istnieje jakieś wysypisko filmowe, gdzie 'na wagę', bądź za symboliczną opłatą można je nabyć ??

libella

Polecam w każdy poniedziałek na Pulsie około 20-21 leci zawsze jakiś smakowity kąsek dla koneserów ;) a tak serio to też nie wiem skąd biorą się takie filmy, może emisja takich jest darmowa? Możliwe, że Puls na tyle ogarnia temat i zauważył że ludzi to bawi i szukają wspólnie najgorszego filmu świata.

szlafrock

Ja myślę, że Puls to nas jeszcze nie jednym zaskoczy! W końcu to tam pojawiają się takie 'dzieła' jak 'horror' o potworze ze złomu, którego polewa się Johnnym Walkerem w celu unicestwienia :D :D :D :D, a potem po pracowitym rozczłonkowywaniu znowu na złom i prasowanko :D :D :D. Ahhh

libella

Jeśli mówisz poważnie, byłabym bardzo wdzięczna gdybyś podał mi tytuł tego zacnego dzieła zakrapianego alkoholem ;d

pringles

Kurcze, właśnie jest ono całkiem często puszczane, ale nie znam tytułu, ale poszukam!

pringles

Śmiercionośny robot :)
http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Amierciono%C5%9Bny+robot-2011-583400

ocenił(a) film na 4
libella

Ja tam Skolopendre oceniłem na 4/10 - nie wiem jak Wy, ale ja przy tym filmie bardziej się śmiałem niż w komedii "Wyborcze Jaja".

ocenił(a) film na 4
Calvex

A zapomniałbym - dziś o 20 kolejny hit w Puls TV :)

Calvex

No i chyba płemiera!

ocenił(a) film na 2
libella

Jak na TV Puls, to ta produkcja była całkiem niezła. Oglądałem z nieskrywaną radością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones