PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119414}

Skowyt 5: Przebudzenie

Howling V: The Rebirth
4,4 569
ocen
4,4 10 1 569
Skowyt 5: Przebudzenie
powrót do forum filmu Skowyt 5: Przebudzenie

Seans obowiązkowy, czekam na dobrą komedię :)

użytkownik usunięty
markomdm

Polsat emitował to jakieś 3 lata temu i go wtedy obejrzałem podobnie jak część 4.Z całej serii niezła jest tylko 1 reszta to tragedia ale i tak go sobie odświeżę bo widziałem dawno temu i teraz nie jestem w stanie go obiektywnie ocenić.

ocenił(a) film na 7

Twórcy jak gdyby zdawali sobię sprawe, że nie pobiją wcześniejszych części, zmienili więc nieco konwencję. Mamy tu quasi-kryminał (nie jest to pejoratywne określenie), osadzony w przepięknym i klimatycznym zamku. Scenografia naprawde jest przekonująca i za to duży plus. Same sceny z wilkołakiem nie porywają, ale nie one są tu najważniejsze.

ocenił(a) film na 4
markomdm

Film do obejrzenia, dość sympatyczny - zamczysko, lochy, wilkołak, niewiadoma tożsamość zabójcy, kilka zabawnych dialogów, przeszywający (:D) motyw muzyczny... Dało radę, ale z oceną szastać nie będę, bo to pierwszy film z tej serii, który obejrzałem, a znając życie, poprzednie części na pewno były lepsze.

użytkownik usunięty
markomdm

Zdziwisz się.

ocenił(a) film na 4

No zobaczymy - na razie mi do nich nie śpieszno :)))

ocenił(a) film na 3
markomdm

Ta część jest akurat dość nędzna, ale jedynka to jeden z moich ulubionych horrorów.

ocenił(a) film na 3
markomdm

To jest formalnie jedna z najlepszych komedii!!!!

ocenił(a) film na 6
markomdm

Jeśli lubisz komedie, to ten film nie jest dla ciebie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones