PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119414}

Skowyt 5: Przebudzenie

Howling V: The Rebirth
4,4 569
ocen
4,4 10 1 569
Skowyt 5: Przebudzenie
powrót do forum filmu Skowyt 5: Przebudzenie

Np. "Omena" pokazali 3 części, jedna po drugiej. Dlaczego nie mogą tego zrobić z innymi horrorami, których powstały całe serie?
Jest trochę horrorów, które trzeba pokazać-wszystkie części. Bo jaki ma sens oglądanie np. drugiej części "Laleczki Chucky" skoro nie można najpierw było pokazać jedynki? Zazwyczaj kolejne części są grubo powiązane z poprzednimi, dlatego trzeba wiedzieć co się tam dzieje, jak się to zaczęło itd. Oto horrory, które trzeba pokazać całe-część po części:
-Duch;
-Laleczka Chucky;
-Piątek 13;
-Koszmar z ulicy Wiązów;
-Dzieci kukurydzy;
-Halloween;
-Skowyt;
-Psychoza;
-Krzyk.
Dopisujcie własne propozycje. A tak poza tym, to bardzo ważna jest jeszcze w miarę rozsądna pora. Co ma oglądanie np. "Piatku 13" w niedzielne noce o godzinie 2, jak to było kilka lat temu? Oglądałem bo chciałem, ale kosztowało mnie to sporo wyrzeczeń. Wolałbym w piatkowe późne wieczory. POZDROWIONKA <cmok>

ocenił(a) film na 5
Przemek

Też mnie to wkurza. A zwłaszcza taktyka Polsatu. Puszczają gówniany C.H.U.D. 2, zamiast porządną jedynkę. Poza tym z serii filmów - horrorów, które oglądać trzeba od początku, jest Evil Dead.

użytkownik usunięty
Przemek

matko jak się wkurzyłem ostro jak zobaczyłem o kótrej ten piątek 13 puszczają na TVP1 !! i na dodatek nie dałem rady dosiedzieeeć ;( poprostu się załamałem ... a nawet nie pamiętam czy puszczali do końca .... a jak ja chciałbym zobaczyć dzieci kukurydzy ... matko tylem się nasłyszał a sam nie widział ;( chyba też należysz do grona straych rodzynków :P szkoda że jak się trafi takowy to z środka serii ... no i nie mam wyjścia - jak kocham to nawet z środka zacznę :P a co tu jeszcze mógłbym dodać ... hmmm ... o wiem! Predator, Obcy [choć tych to puszczają seriami - co roku na polsacie :P] Straszny film [choć to nie ten stary ale mam wielką ochotę obejżeć wszystkie naraz :P] The Ring [ofkoz japońska wersja bo nie lubie jak amerykanie odgrzewają filmy ;/ a te to akurat też puścili :P na TVP2 ale też późno po północy ... ] no i na pewno wszystkie japońskie filmy :P pozdrowionka :D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones