PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507364}
6,0 78 860
ocen
6,0 10 1 78860
5,0 13
ocen krytyków
Skrzydlate świnie
powrót do forum filmu Skrzydlate świnie

i nieprawdziwy, że aż to jest niewiarygodne. czemu kręcili film w realiach piłkarskich kompletnie
nie znając tematu?

ocenił(a) film na 8
prostareposta

Po pierwsze twórcy filmu od początku mówili że ten film to raczej ukazanie realiów kibicowskich w bardzo luźny sposób. Po drugie "prawdziwi" a za takiego widocznie się uważasz nie powinni wyzywać tego filmu, bo kibiców ukazano tam jako ludzi bardzo pozytywnie zakręconych. Mnie film zaskoczył jak najbardziej, nie spodziewałem się wiele a tu proszę bardzo sympatyczna komedia. Ocena zdecydowanie zaniżona

ocenił(a) film na 8
prostareposta

Po pierwsze twórcy filmu od początku mówili że ten film to raczej ukazanie realiów kibicowskich w bardzo luźny sposób. Po drugie "prawdziwi" a za takiego widocznie się uważasz nie powinni wyzywać tego filmu, bo kibiców ukazano tam jako ludzi bardzo pozytywnie zakręconych. Mnie film zaskoczył jak najbardziej, nie spodziewałem się wiele a tu proszę bardzo sympatyczna komedia. Ocena zdecydowanie zaniżona

ocenił(a) film na 1
Boulahrouz

no ale nie zastrzegli, ze to poprostu film gniot nie trzymający się kupy i logiki, kompletnie pozbawiony sensu jego nakręcenia.

Boulahrouz

a to komedia w ogóle była?nie żartuj,ten filmik jest poniżej krytyki i na pewno to wiesz tylko trollujesz i wk..wiasz ludzi,ech.. dać 9 takiemu odpadowi to gratuluje gustu,współczuje tobie

prostareposta

prawda,głupota tego filmu poraża

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones