PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154970}
7,0 1 572
oceny
7,0 10 1 1572
7,7 13
ocen krytyków
Slacker
powrót do forum filmu Slacker

mam ten film ale nie mogę znaleźć nigdzie napisów do tego filmu,czy posiadacie napisy do tego filmu i jeszcze do "suburbia" Linklatera ??
Jak tak to proszę o wysłanie mi na adres -Lenino1@op.pl

Lenino1

dołączam się do prośby. czy ma ktoś polskie napisy?

użytkownik usunięty
Lenino1

To jak jest z tymi napisami, istnieje w ogóle polskie tłumaczenie? Szukałem i nigdzie nie znalazłem. Jeżeli ktoś takie posiada, to prosiłbym o wrzucenie na jakiś serwer i poinformowanie w tym temacie.

Z góry dziękuję.

ocenił(a) film na 8
Lenino1

A może ma ktoś go z lektorem? Widziałem dziś na TVP Kultura, chciałbym go obejrzeć jeszcze raz gdyż nie widziałem początku...

ocenił(a) film na 7
endl3ss

równiez poszukuje ( i filmów wspomnianych, i napisów do nich)
ma ktosik?;>

Lenino1

I jak, znalazły się w końcu jakieś? Na Kinomanii w poszukiwanych można się dodać, więc może ktoś kiedyś zrobi...

ocenił(a) film na 10
B2Ka

hej, właśnie kończę tłumaczenie listy dialogowej z angielskiego oryginału. niestety, wszystko trzeba było przenieść do notatnika (brak polskich znaków w oryginalnym pliku srt.) i w obecnej formie , rzecz działa tylko na best playerze. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim plikiem, w celu przetworzenia sekundnika na klatki, zgrania z obrazem lub po prostu odtworzenia w beście, niech pisze na theghostofdanieljohnston@gmail.com.

ocenił(a) film na 5
kim_and_jessie

jak tam postępy w tłumaczeniu?

ocenił(a) film na 5
kim_and_jessie

a można liczyć na synchro do wersji 1:40:43
( S l a c k e r . 1 9 9 1 . 7 2 0 p . B l u R a y . X 2 6 4 - A M I A B L E )


Za nic nie mogę tego dopasować, jak jest ok przez 5 min, w następnych scenach już się rozjeżdża....

ocenił(a) film na 10
Lenino1

Polskie tłumaczenie można już pobrać z ze znanego serwisu. Oglądajcie bo film jest genialny. Pozdro 4all.

pauly_pauly

O dzięki ci wielkie!

ocenił(a) film na 8
Lenino1

w XXI w. nie tak trudno opanowac angieslki a warto jak widac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones