PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154970}
7,0 1 572
oceny
7,0 10 1 1572
7,7 13
ocen krytyków
Slacker
powrót do forum filmu Slacker

gadanie

ocenił(a) film na 7

taki typowy linklater: czyli gadanina, gadanina i jeszcze raz gadanina. jak ogladam takie filmy to nie wiem dlaczego, ale na mysl przychodzi mi haslo 'pseudointelektualizm' ;)
to oczywiscie przesada, bo mimo ze do wiernych fanow amerykanskiego rezysera sie nie zaliczam, to jednak widzialem pare jego obrazow i trzeba przyznac ze ten natlok slow plynacy z ekranu ma swoj niebanalny urok, ktory mimo przesycenia wrecz iloscia informacji wcale nie slabnie.
w 'slackerze' bardzo podobala mi sie konstrukcja fabuly, z ktorej wynikala ta nietypowa praca kamery przeskakujaca od jednego watku do kolejnego - wydawaloby sie - w nieskonczonosc. jest tez kilka interesujacych watkow, pare smiesznych historii i prawdziwe zloza ciekawych postaci :):)
nie bez znaczenia jest tez 'dokumentalna' waga filmu. chocby z tego powodu zachecam do obejrzenia, szczegolnie mlodych, lubiacych rozmawiac ludzi ;)

ocenił(a) film na 8
katrol

tak ja też słuchałem rozmowy o tym filmie przed seansem na tvp kultura...

ocenił(a) film na 7
kubar

a to musze cie zmartwic, ja tegoz studia wcale nie ogladalem... ledwo co sie wyrobilem na film. a to sa jedynie moje przemyslenia i spostrzezenia. a twoja wypowiedz tylko utwierdza mnie w przekonaniu ze calkiem trafne. dzieki :):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones