PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468296}

Slumdog. Milioner z ulicy

Slumdog Millionaire
7,4 595 419
ocen
7,4 10 1 595419
6,4 45
ocen krytyków
Slumdog. Milioner z ulicy
powrót do forum filmu Slumdog. Milioner z ulicy

Historia chłopaka który musiał sobie radzić na ulicy od dziecka zakochanego w jednej dziewczynie, który w wieku 18 lat zdobywa sławe dzięki programowi rozrywkowemu. Tak moim zdaniem można strescić ten film. Gdyby nie genialne zdjęcia i muzyka oraz gra aktorska dzieci, oceniłbym film o oczko niżej. Zawsze oceniam filmy obeiektywnie, tak jak mi serce i rozum mówią. Przeważnie jest tak że jak ludzie oceniają bardzo wysoko film, to ja po obejrzeniu też jestem nim zafascynowany. Dlczego w tym przypadku tak nie jest ? Co nie zagrało ??

Początek filmu zapowiadał się nieźle ale im bliżej końca tym bardziej zmienia się on w boolywoodzki romans o nieszczęsliwej miłosci. Wiem że film jest na faktach ale to nie zmienia faktu że mnie nie zachwycił.

ocenił(a) film na 10
Jules_11

każdy ocenia film obiektywnie "tak jak mu serce i dusza mówią" , może każdemu podoba się co innego, z resztą film ma ocenę 7,5 więc nie różni się bardzo od twojego gustu

ocenił(a) film na 8
Jules_11

7 to nie aż tak zła ocena.Za bardzo może napaliłeś się na ten film, przez co rozczarowałeś się, bo oczekiwałeś od niego znacznie więcej.Też czasem mam tak z filmami,ludzie mówią że jest b.dobry, i też tak myślę póki nie obejrzę.

ocenił(a) film na 4
Jules_11

I tak za wysoko go oceniasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones