PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468296}

Slumdog. Milioner z ulicy

Slumdog Millionaire
7,4 595 419
ocen
7,4 10 1 595419
6,4 45
ocen krytyków
Slumdog. Milioner z ulicy
powrót do forum filmu Slumdog. Milioner z ulicy

...ale film odbiega od szczegółów trochę.
Ogólnie fajny.

ocenił(a) film na 9
nathalie.de

no fajny, fajny.

nathalie.de

Trochę odbiega? Książka to w ogóle inna bajka. Książka była rewelacyjna a film to jakaś nędzna namiastka.

doda_18

No tak.
Tutaj Książka swoją drogą a film swoją.......szkoda.

ocenił(a) film na 9
nathalie.de

Moim zdaniem to ta książka ciągnie się jak dziad po schodach i to jest jeden z głównych powodów, dla których wciąż nie mogę się zabrać za ten film.

doda_18

DOKLADNIE, nic dodac, nic ujac. FILM JEST BEZNADZIEJNY, a ksiazka - rewelacyjna... dobrze, ze pierw przeczytalam ksiazke: warto bylo. Filmu juz nie.

ocenił(a) film na 5
doda_18

DZIĘKUJĘ, że ktoś to napisał!

użytkownik usunięty
nathalie.de

TO JEST TEGO KSIĄŻKA???!!!!

Książka czego ?
Przecież zawsze film jest na podst.książki a nie książka na podst.filmu ;-)

Tak,owiesku :
http://www.filmweb.pl/film/Slumdog.+Milioner+z+ulicy-2008-468296/discussion/Ksi% C4%85%C5%BCka+TAK+!!!,1717825#post_6704883

użytkownik usunięty
nathalie.de

A są jakieś filmy nie na podstawie książki albo gry?

Tysiące...........................zapewne. ;-)
film na podstawie gry ????? wow!

użytkownik usunięty
nathalie.de

Transformes

użytkownik usunięty
nathalie.de

Albo twórczość Uwe Bolla

No faktycznie........................ ;-)
(chociaż na Transformers byłam w kinie).

A np.Resident Evil - MÓJ ULUBIONY & Milla ...

użytkownik usunięty
nathalie.de

Taa resident evil to dobry film podobał mi się, lecz nie jako horror ale dobry film akcji sci-fi

Action- dokładnie...... ;-)

ocenił(a) film na 6
nathalie.de

Mortal Kombat, Street Fighter, Tomb Raider, Max Payne, Hitman, Resident Evil, silent hill i niedługo Just Cause, Mass Effect a Tranfsorfers to pierwsze były akurat komiksy, potem film i gra na końcu :P.

ocenił(a) film na 9
nathalie.de

Tak dla uściślenia, istnieją książki, które powstały na podstawie filmu. "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" chociażby.

ocenił(a) film na 6
nathalie.de

a dajta spokój... przeczytałem książkę, potem obejrzałem film i zastanawiam się teraz czy ten film jest na podstawie książki, czy też go nagrali później zobaczyli że jest podobna książka i wymyślili sobie że to jest ekranizacja :P A tak serio książka>>>>>>>film

piecia6

No właśnie nie wiem skąd w filmie wątki. bo z książki na pewno nie....całkiem inna fabuła.

ocenił(a) film na 6
nathalie.de

no właśnie jedyne co ma wspólnego z książką to imię głównego bohatera i to że gra on w milionerach. Choć nawet i to chyba nie do końca, bo o ile mnie pamięć nie myli to w książce główna wygrana wynosiła 1mld, a w filmie 100mln. Pytania całkiem inne, historia Jamala całkiem inna, jakby całkiem co innego. Jedyna dwa epizody które łączyły film z książką to chyba to oślepianie śpiewających dzieci oraz praca Jamala jako przewodnika po Taj Mahal.

ocenił(a) film na 5
piecia6

Głowny bohater w książce to Ram Mohammed Thomas, nie Jamal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones