PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468296}

Slumdog. Milioner z ulicy

Slumdog Millionaire
7,4 595 419
ocen
7,4 10 1 595419
6,4 45
ocen krytyków
Slumdog. Milioner z ulicy
powrót do forum filmu Slumdog. Milioner z ulicy

Ostatnie pytanie.

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiem, czemu ostatnie pytanie jest o imionach trzech muszkieterów. Nie wiedziałem, że to takie trudne pytanie! penie jest nie wiele osób, których nie znają ich imion.
Wogóle, niektóre pytania nie wydają mi się nie wiadomo jak trudne, żeby nie znać na nie odpowiedzi.

ocenił(a) film na 6
gratka1

mówisz z perspektywy człowieka, ktory wychował się w innej kulturze. pytanie o atrybuty jednej z hinduskich bogiń dla niego nie jest trudne, ale pytanie o utwór literacki z Francji może byc. Pamiętaj tez o niskim poziomie wykształcenia niskich warstw społeczeństwa w tym kraju.

ocenił(a) film na 6
gratka1

to inna kultura. Powinien odpowiedziec na to pytanie, bo to wiedza ogólna, niestety nie każdy ma do niej dostęp.

ocenił(a) film na 8
monte1988

Poza tym: Pytania były dobierane przez scenarzystę, tak żeby pasowały do jego historię, abyśmy my - widzowie - mogli dowiedzieć się czegoś o głównym bohaterze.

ocenił(a) film na 8
gratka1

Dobra, rozumiem. inna kultura i pytania dobrane specjalnie do historii bohatera, który ma niższe wykształcenie bo wychował się w slumsach, przez co pytania (które według mnie są proste) mągą być trudne. Dobra, to ja dziękuje za odpowiedź.

gratka1

Przykład z naszych Milionerów: pytania za milion jakie zapadły mi w pamięci: skąd pochodził Conan Barbarzyńca? i na czym gra Czesław Mozil? Wg Ciebie one są trudne? Dla mnie nie, bo akurat na nie znam odpowiedź. Na pierwsze pytanie uczestnik nie znał odpowiedzi i milina nie wygrał, a na drugie inny odpowiedział prawidłowo i został jedynym milionerem tego programu w Polsce, w sumie to on akurat miał farta do pytań, podobnie jak bohater filmu.

gratka1

Ja jestem ciekaw dlaczego w ostatni. Pytanie byle 2 prawidłowe odpowiedzi. Bo był Adamus w odpowiedzi A i d’Artagnan w odpowiedzi C. A obaj byli muszkieterami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones