PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468296}

Slumdog. Milioner z ulicy

Slumdog Millionaire
7,4 595 345
ocen
7,4 10 1 595345
6,4 44
oceny krytyków
Slumdog. Milioner z ulicy
powrót do forum filmu Slumdog. Milioner z ulicy

Sam film dla mnie dobry. Muzyka i aktorstwo na dobrym poziomie. Tylko sam pomysł z milionerami choć dobry, to jednak trochę kiczowaty. Chodzi mi o te pytania, szczególnie to ostatnie i ta dramaturgia z nim związana. No i lekarze oraz adwokaci nie potrafiliby na nie odpowiedzieć ?

ocenił(a) film na 4
Lukasz_Broda

Dopiero obejrzałem teraz ten film. Wcześniej nie miałem okazji. No cóż jak na oskarowy film spodziewałem się czegoś innego. Pierwsza godzina jeszcze ok, ale potem robi się istne bollywood.

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Broda

Film dobry, można obejrzeć, ale nie jest to żadne arcydzieło, które wbija w fotel, czy zmusza do jakiejś głębszej refleksji. Ogólnie bardzo naciągany i przewidywalny, momentami ckliwy i banalny z tekstami typu "I z czego będziemy żyli?", " Z miłości"... Nie mam pojęcia za co te 8 Oskarów.

ocenił(a) film na 6
Avaaa

Racja z Oscarami lekko przesadzili. Momentami też trochę zbyt cukierkowaty. Dalej szukam świetnego filmu o slumsach. Teraz muszę obejrzeć w końcu "Miasto Boga".

Avaaa

Jak sie nie ma o czymś pojęcia to warto się dowiedzieć. Film dostał Oscary m.in. za dźwięk, montaż, muzykę, zdjęcia, piosenkę... Film to nie tylko fabuła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones