PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96463}

Smakosz 2

Jeepers Creepers II
5,6 25 258
ocen
5,6 10 1 25258
5,8 5
ocen krytyków
Smakosz 2
powrót do forum filmu Smakosz 2

Nie rozumiem dlaczego ten koleś, który zabił/unieszkodliwił tytułowego potwora trzymał jego ciało przybite do ściany stodoły i trzymał je na muszce przed następną"pobudką."

Lepszym pomysłem było by spalenie zwłok smakosza na popiół, albo poćwiartowanie go i umieszczenie części ciała jak najdalej od siebie.

ocenił(a) film na 6
mat_queen

Pewnie głupio odpowiadać po 8 miesiącach, ale wytłumaczenie jest takie, że nie wiemy co bohater próbował robić z ciałem przez te 23 lata. Smakosz kanonicznie jest nieśmiertelny, więc mógł go teoretycznie palić, ćwiartować, a ciało i tak jakimś cudem by się zregenerowało.

ocenił(a) film na 6
billi_boss

Pewnie głupio odpowiadać po roku, ale z tego co wiemy, to Smakosz musi zjeść daną część ciała, żeby się zregenerować.
Może i to działa inaczej w przypadku tej 23-letniej przerwy, bo na końcu filmu widzimy "naprawionego" Smakosza, mimo iż zapadł on w sen ranny i bez kończyn,
Ale ja to bym zrobił tak: faktycznie poczekałbym te 23 lata dla pewności, i na chwilę przed przebudzeniem Smakosza poćwiartowałbym mu te organy odpowiedzialne za jedzenie, czyli usta, gardło i żołądek, i do tego może jeszcze nos, żeby pozbawić go węchu, i całą resztę bym faktycznie spalił, a te wycięte części, czyli nos, usta i gardło, umieściłbym najdalej od siebie w różnych miejscach.
Całkowicie pozbawiony możliwości jedzenia i wyczuwania zapachu, raczej ciężko żeby dał radę się zregenerować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones