PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395822}

Smakosz 3

Jeepers Creepers III
3,7 5 115
ocen
3,7 10 1 5115
Smakosz 3
powrót do forum filmu Smakosz 3

Ta ocena filmu, którego nie ma i pewnie nie będzie, świadczy o tym, że na niego ktoś czeka. Pewnie dystrybutor :)
Ja mam pytanie - serio?
Przecież pierwsza część była średnia, drugą od dna dzielił tylko szlam, więc idąc tym tropem "trójka" będzie pogłębiarką w dnie!
Sam "Smakosz" to jakaś nędza, nieśmiertelny Batman z piekła rodem z uzdolnieniami krawieckimi/ kuśnierskimi, szyjący z ludzkiej skóry dres.
W pierwszej części jeszcze wszystkiego nie ujawnili, ale w drugiej...LITOŚCI.

ocenił(a) film na 5
DA_rec

Wyobraź sobie, że np. ja czekam i myślę, że nie tylko ja. Za równo pierwsza i druga część mi się podobała. Smakosz to przynajmniej coś oryginalnego a nie pogłębianie znanych schematów .

darkar1998

Czekamy, czekamy, jak pisze DA rec na bank będzie chłam, ale smakosza warto obejrzeć.
Zależy też jaki wkład finansowy i reżyser.

ocenił(a) film na 5
Johny777

Chłam jak się nie podoba to wypad bo tego typu komentarze to strata czasu.

darkar1998

Wypaść chłoposzku możesz sam, takie texty to na podwórku a nie na filmweb'ie

ocenił(a) film na 5
Johny777

To przestań trollować. Jaki będzie ten film to się okaże jak wyjdzie a nazywanie go chłamem już teraz to zwyczajna ignorancja.

darkar1998

Nie trolluje, też lubię smakosza, bardzo, ale sam wiesz jak to jest z kolejnymi częściami , sorry jak uraziłem.
Mam nadzieję że nie gniewamy się :)

ocenił(a) film na 5
Johny777

Spokojnie, aczkolwiek zanim się wypowiem czy chłam czy nie wolę poczekać na premierę jeżeli takowa nastąpi.

darkar1998

No i właśnie tacy ludze oceniają filmy których nie ma... Jasnowidz...
Ja bym z chęcią obejrzał i jak dla mnie, smakosz to jeden z lepszych horrorów z klimatem po 2000 roku.

ocenił(a) film na 5
JohnBVB

Dokładnie !

DA_rec

Kwestia gustu, co się komu podoba, dla mnie jeden z fajniejszych horrowów kręconych po 2000 roku. A w dzisiejszych czasach już raczej nie uświadczymy old schoolowego horroru z jakimś straszydłem z fajnym klimatem, więc takie filmy jak smakosz - dla mnie na wagę złota.

Zgodzę się z opinią, że sporo rzeczy kręconych do usranej śmierci robią się po prostu chłamem, bo ludzie są tak pazerni, że nie wiedzą kiedy skończyć, ale jak dla mnie, póki co smakosz nie zanudzał, wręcz w drugiej części pokazał nieco inny schemat, w pierwszej mało co go pokazywali i był bardziej tajemniczy, w dwójce już więcej bo wiadomo było z czym mamy do czynienia. Trójka gdyby wyszła też mogłaby być ciekawa więc nie ma co zakładać od razu, że to musi być chłam.

JohnBVB

Wlasnie o to chodzi . dwa rozne filmy nie powielajace sie. Jedynka fajna przez klimat tajemniczosci. Dwojka wariacja slasherowa. Zobaczymy jak z trojka. Bronie tego gatunku mimo wielu gniotow komercyjnych bo czasem zdarza sie jeszcze rzyser z pomyslem i przede wszystkim pasją.

ocenił(a) film na 7
DA_rec

obie czesci sa dobre jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj

ocenił(a) film na 5
DA_rec

Lepiej czekac na smakosza niz ogladac skrzypka na dachu do ch...uja pana ... Czyzbys pochodzil z Tel Avivu i masz nazwisko Bauman albo Apelbaum ?

ocenił(a) film na 1
aproxx

Szkoda, że dopiero teraz czytam twój jakże nędzny wpis, wnoszący dużo na temat. Sądząc po nim krytykujesz coś, czego nie widziałeś, a czekasz na coś, co prawdopodobnie nie powstanie? No to faktycznie mamy pole do dyskusji. A co do nazwiska czy Tel Avivu, co za różnica jakie mam nazwisko czy miejsce zamieszkania? Sam oceniasz wysoko filmy MGM a u innych doszukujesz się żydowskich korzeni? Może jakiś kompleks?

ocenił(a) film na 5
DA_rec

Wszystkie filmy z MGM nie sa o zydach, natomiast skrzypek jest. A czy wyjdzie trojka Smakosza czy nie to mnie malo obchodzi ale jak widac po twoim pierwszym wpisie zydow bulwersuje.

ocenił(a) film na 1
aproxx

Idąc twoim tokiem rozumowania to wszystkie filmy MGM są żydowskie, bo założycielami byli żydzi, zresztą pochodzenia polskiego. 3/4 Hollywood to żydzi. Skąd ci się ten Skrzypek w ogóle wziął? Matka cie skrzypcami w dzieciństwie tłukła? No i na koniec skąd wiesz, że żydzi się bulwersują moimi wpisami, twój ojciec się skarżył?

ocenił(a) film na 5
DA_rec

Nie bulwersuja sie wpisami tylko tym czy wyjdzie trojka Smakosza [przykladem jestes ty] czy nie. Widac czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja mocna strona jak wiekszosci zydow.

ocenił(a) film na 1
aproxx

A kto ci powiedział, że jestem żydem? Skąd w tobie ten antysemityzm, wyssałeś z mlekiem ojca?

ocenił(a) film na 5
DA_rec

Zadna madra osoba, ktora orientuje sie w tym co dzieje sie na swiecie nie polubi zyda... To chyba oczywiste.

ocenił(a) film na 1
aproxx

Uuuu, zorientowany się znalazł!. Ja mam wrażenie, że teraz to jest moda na islamistów? Chyba za długo oglądałeś filmy na video, żydzi już nie są modni! A jakbyś tak się uparł i pozajeżdżał na islamistę, co ma matkę żydówkę, ale byś błysnął. 5 do lansu z miejsca. Ty to chyba posłankę Pieluchę musisz lubić? :)

ocenił(a) film na 5
DA_rec

Glupis synku jak but niby o czyms piszesz ale tak naprawde nie masz o tym pojecia. Czym niby Muzlumanie wadza Polakom tym, ze zjednoczone narody postanowily odebrac im spora czesc kraju I stworzyc w tym miejscu sztuczne panstwo Izrael [ tak samo jak sasiad wgarnalby ci do domu I rozstawil namiot na srodku salony mowiac, ze przejmuje nad nim kontrole ] czy tym, ze zachodnie kraje regularnie niszczyly kraje Arabskie dla korzysci finansowych I przejecia kontroli pod pretekstem lamania praw czlowieka I wyimaginowanymi grozbami nuklearnymi chodz dowodow na posiadaanie przez nich broni nuklearnej nigdy nie znaleziono >>?? Nikogo na swiecie nie powinna dziwic nienawisc Arabow do bialych, ktorzy traktuja ich w swoich wlasnych krajach jak kiedys bialy murzynow w Ameryce na plantacjach bawelny ... Wyedukuj sie troche w roznych dziedzinach dopiero potem zabieraj glos w sprawach, o ktorych nie masz pojecia. Zlem tego swiata jest zyd I Hitler o tym dobrze wiedzial ...

ocenił(a) film na 1
aproxx

Złem tego świata są idioci, którzy nienawidzą innych ludzi, choć ich na oczy nie widzieli! Takie poglądy jak reprezentujesz kwalifikują do leczenia, a "wiedza", którą niestety wylewasz na forum filmowym, tylko cię ośmiesza. Co twoje wypociny mają wspólnego z filmami, Skrzypkiem na Dachu, etc.? Lecz kompleksy gdzie indziej, a synków to sobie w rodzinie poszukaj, bo nie wiesz kogo masz po drugiej stronie. Jesteś typowym przykładem frajera, który tylko w internecie potrafi obrażać. To mój ostatni wpis, bo szkoda czasu na domorosłych historyków, gawędziarzy.

ocenił(a) film na 5
DA_rec

Moge_sie_umowic_na_wymiane_pogladow_na_zywo_nie_ma_problemu_zydowski_kozaczku...

DA_rec

Czekam na trzecią część od lat! Jednym się podoba,innym nie-rzecz gustu,a o gustach się nie dyskutuje. Ja w każdym razie czekam z niecierpliwością!!!

ocenił(a) film na 1
DA_rec

To jak, dalej czekacie? :) Chyba jednak film nie przetrwał próby czasu i nie będzie kontynuacji. Jednak nie taki klasyk...

DA_rec

26 września :)

ocenił(a) film na 1
Andreaszczecin

Cicho, chciałem tych fanatycznych pobudzić do wylewu żółci :D

ocenił(a) film na 1
Andreaszczecin

Było warto? :)

DA_rec

Jeszcze nie oglądałam,ale oceny mnie zniechęciły-ponoć dno dna... Szkoda,ale obejrzę,to dam znać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones