PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 314
ocen
5,8 10 1 39314
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

Niedorozwinięty

ocenił(a) film na 3

Rozumiem, że brak rozsądku i lekkomyślność bohaterów są niejako wpisane w gatunek horrorów gore,
jednak Justin był tak skończonym kretynem że na samym początku chciało mi się płakać, a potem już
tylko życzyłem mu długiej i bolesnej śmierci.

Jest pewna granica, kiedy zachowania bohaterów są tak irytująco debilne że załamujemy ręce, oznacza
to pewnie że scenarzysta zamiast pomyśleć wolał pójść na łatwizne i sprzedać widzom takie "coś" tylko
z wyglądu przypominającą istotę myślącą.

ocenił(a) film na 1
Reynevann22

Mam podobne odczucia. To już nie jest kwestia przewracania się o każdy wystający element, potykania się o źdźbło trawy i łamania karku na każdych schodach. Tu chodzi o elementarny ludzki instynkt samozachowawczy. Jestem przekonany, że dokładnie nikt w ich sytuacji by się tak nie zachowywał, pomijając już w ogóle fakt, że nasz główny bohater pomimo wszelkich przesłanek, że nie należy wracać do dziwnego przybytku z rurą, do której jakiś psychol wrzuca zakrwawione zawiniątka ma jakieś chore ciągoty do sprawdzenia co tam się dzieje, a panicznie boi się szczurów, trzepie się na ich widok jak jakieś smażone na głębokim oleju zwierze i oczywiście z tego powodu wpada do rury. Ja nie potrafiłem zmęczyć tego ścierwa, głupoty zawarte w tej szmirze mnie wręcz bolały, miałem wrażenie, że ktoś jawnie śmieje mi się w twarz serwując to gówno. Potworność.

ocenił(a) film na 3
Aldirien

Ja skończyłem film i nie żałuje (chyba), z każdą minutą historia staje się coraz badziej absurdalna, osiągając punkt kulminacyjny w momencie gdy rodzeństwo rozjeżdża mutanto-wampira na drodze. Traktując ten film jako komedie można się nawet nieźle bawić, dwójka to więcej tego samego.

ocenił(a) film na 1
Reynevann22

Później też to skończyłem i również potraktowałem jak bardzo badziewną komedię (inaczej bym tego nie zdzierżył), zdecydowanie oglądało się lepiej. Scena z przejeżdżaniem tego gumowego stwora była "epicka"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones