PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658071}

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

Smurfs: The Lost Village
6,5 16 354
oceny
6,5 10 1 16354
5,0 3
oceny krytyków
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
powrót do forum filmu Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

Dlaczego zamieniono katy pery na demi lovato

ocenił(a) film na 8
breath01

dlatego ze ten film odcina sie od tamtych paskudnych niesmerfnie wyglądających smerfów. Nareszcie mam nadzieję powstanie porządna bajka 3d o Smerfach gdzie Gargamel będzie wyglądał jak Gargamel, a Smerfy jak Smerfy.

użytkownik usunięty
kamarza

Dobrze powiedziane, jak obejrzałem te filmowe gówna to nienawidziłem smerfów przez dwa lata. Później jakoś starałem się je zrozumieć. Musiałem oglądać je z dobranocki żeby wreszcie je polubić. Przez tyle lat szukałem maskotek z prawdziwymi smerfami z dawnych lat i nie było wcale łatwo. Żyję nadzieją że kiedyś w końcu je naprawią, a tych którzy to zrobili powinni gnić w smerfowym piekle. Te sprzedajne sukwy Katy Perry i Britney Spears właśnie tam powinny się tam znajdować wraz z tym pieprzonym reżyserem Gosnellem i innymi którzy brali ten udział, a na Polsacie niech nigdy więcej niech nie ośmielą się tego pokazywać. Ja nie odpuszczę jak nas ośmieszyli, oszpecili tą tanią grafiką komputerową i kto do jasnej dupy wymyślił taki scenariusz? Smerfy nie powinni opuszczać swojego lasu. To była jakaś manipulacja amerykańska i francuska. Normalnie aż pioruny powinny się sypać. Całe moje życie zniszczone mam nadzieję że chociaż te nowe dzieło naprawi moją złamaną duszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones