PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658071}

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

Smurfs: The Lost Village
6,5 16 354
oceny
6,5 10 1 16354
5,0 3
oceny krytyków
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
powrót do forum filmu Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

W internecie czytałam,ze 3 część Smerfów będzie chyba prequelem, Taki mają pomysł ale nie jest jeszcze to pewne.. Będzie pokazana historia przeszłości Gargamela i jego konfliktu ze Smerfami.

Izabela727

Myślę, że takie coś nie wypaliłoby, skoro był już Nowy Jork, Paryż to teraz może do Japonii.
Jeszcze pewnie sami nie wiedzą co zrobią.

DefeN

albo przenoszą się na podwórko w południowym ontario,central park zoo,studio komiksowe,farmę Orsona(Super Prosiaka) i epokę lodowcową wędrówkę kontynentów,w którym spotkają się Pinguś,Łosiek,Żabusia(główna bohaterka),Hipcia i kanguś,a także jego przyjaciele:garfield,super prosiak,odie chodzący na dwóch łapach mający ludzki głos,wade i marsjanina w odc.38 ważna wiadomość,pingwiny,lemury i rozbitkowie z madagaskaru,roya,małego jagura(przyjaciela diego) i wiele innych bohaterów garfielda z seriali filmów telewizyjnych i animowanych,także stado bohaterów poniżej zera i mojego Guptę w hfr 3d,w którym znowu po raz drugi będę go poznawać i wracać do niego,mam nadzieję,że będzie w 5cz.w 2018r.Koniec historii w 3 cz.smerfów.

patka_25

może do polski teraz co? W polsce jeszcze nie byli

emiliasmerfy

no masz rację to mi się podoba pomieszone z pierwszą fabułą to co wcześniej opisywałam o przyjaciołach z podwórka,central park zoo,studio komiksowe,farmę orsona(super prosiaka) i epoki lodowcowej

patka_25

Jeżeli do Polski, to się posikam na tym filmie.Chociaż bardziej pasuje Tokio. No wiecie 3 najsławniejsze miasta świata.

LordVader345

Albo do amazonii jak w rio 2 przesunęło się 7.05.2014r.

patka_25

Chyba nie do Tokio bo na tym plakacie na tej stronie widziałem flagę Wielkiej Brytanii:
http://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rca+drugiego+%22Shreka%22+nakr%C4%99ci+trzeci %C4%85+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+%22Smerf%C3%B3w%22-103367

LordVader345

i będzie w całości animowane bez trójwymiarowości bez rodziny i Gargamela,ale ciekawe czy klakier będzie solo bez gargamela,ponieważ różni się od koloru futra,w animowanek brązowy z białym wykończeniem i żółta żrenica albo w 3d wyglądem jest inny Garfield

patka_25

No nie.

LordVader345

tak i ma byc zmieszana fabuła z rio 3 http://www.filmweb.pl/film/Rio+2-2014-657675/discussion/rio+3,2475361?page=2

patka_25

A może inni Gargamel,Higata itd. Będą w wersji animowanej?

LordVader345

Hogata nie Higata nie wiem,czy będą w wersji animowanej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones