PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630028}

Smerfy 2

The Smurfs 2
6,3 32 067
ocen
6,3 10 1 32067
3,2 4
oceny krytyków
Smerfy 2
powrót do forum filmu Smerfy 2

Uwaga rodzice to nie bajka dla dzieci 1-6. Jaki kretyn nie dał granicy
wieku? Film absolutnie bez klimatu nudny, nie przypomina smerfow
całkowicie. Oprócz kampanii reklamowej zawiodłem się po raz kolejny.
Trąci kiczem, moje dzieci 4 i 10 lat bez emocji trudem wysiedzialy. Strata
pieniędzy nawet po to żeby zobaczyć, połączenie ludzi i smerfowczyli pół
film pół bajka tragiczne.

Dźwięki niekiedy nakładają się dubbing muzyka narrator chaos. Najlepszy
był Jacek brzostynski bo ma ładny głos

2/10

lukasz2179

TY przynudzasz teraz...Nie znasz sie:p

MADALENE_filmweb

Ma racje bo te 2 filmy o smerfach były tak potrzebne jak dziwce majtki.Psują tylko dobra renomę bajki, jeden wielki skok na kasę.

karpiok23

Wyrazaj sie stosownie , kim Ty jestes , ze tak mowisz? Jako facet pewnie lubisz dziwy to po co te wulgaryzmy i hipokryzja?:) malo trafne porownanie...
Zegnam

MADALENE_filmweb

A ty wyrazasz sie stosownie spojrz najpierw na siebie jak sie do innych zwracasz a potem okreslaj innych ludzi hipokrytko.

karpiok23

Trzeba miec gust , wyczucie smaku i pewna wrazliwosc ludzką, aby moc ocenic kogos lub cos , a po Twoich ocenach i obejrzanych filmach mozna wnioskowac , że tego nie posiadasz:)!Zresztą szkoda mi czasu na pisanie z Anonimem , przecietniakiem, zwyklym szarakiem.

MADALENE_filmweb

A tam po co takie głupoty piszesz widze ze mamy pare wspolnych ulubionych filmow droga pani Magdaleno, po zaraz tak się unosisz?.

karpiok23

Mam sentyment do tej Bajki:)Uwielbiam smerfy , wiec nie dam zlego slowa powiedziec.Wiadomo , że wersja oryginalna "Smerfów " jest najlepsza!

MADALENE_filmweb

Ja też mam sentyment z do tej bajki,ja też bardzo lubię smerfy ale te co były kiedyś puszczane jako wieczorynka.A teraz smutno mi z tego powodu że psują tymi filmami legendę smerfów,choć nie widziałem 2 części,1 część była słaba.

użytkownik usunięty
karpiok23

A mi te dwa filmy się bardzo podobały! Jedyne, co zawiodło to polski dubbing, tak uważam. Filmy oceniłam na 5 oraz 6 tylko ze względu na tragiczne głosy bohaterów. Sama gra aktorów w oryginalnej wersji jest wg. mnie bez większych zarzutów. Pozdrawiam wytrwałych, którzy obejrzeli całe dwa filmy od początku do końca :D

ocenił(a) film na 2
MADALENE_filmweb

ZGADZAM SIĘ! Po tylu przejściach!

ocenił(a) film na 1
lukasz2179

Podobny gniot jak pierwsza część. Irytujące i niesamowicie bzdurne.

użytkownik usunięty
pawel_nowakk

Zgadzam się. Wiele bym dał żebym w końcu o tych gównach bym zapomniał. Życie mi tylko zepsuli.

ocenił(a) film na 2
lukasz2179

Bardzo się z tobą zgadzam pół, pół bajka to wielkie gówno które przez to przechodzę. Powinni zrobić pełny film animowany o Smerfach a nie robić taki szajs. Myślałem że rzeczywiście ludzie lubią takie Smerfy. Animacja Smerfów moim zdaniem zrobiona najgorzej. To nie te Smerfy z bajki. Ludzie obudźcie się w końcu! GArgamel to niech powinien straszyć w Harrym Potterze zamiast Voldemorta. Nie było sceny jak Gargamel stworzył te anty-smerfy. Nie przetłumaczono ich imion na nasz język Vexy i Hackus co to w ogóle ma znaczyć. NO i Britney Spears ta pier**-nięta blondyna zrobiła bardzo wk***iający teledysk co przez to kiedy obejrzałem musiałem cholera po raz drugi obejrzeć ten szajs.. Wszystko robione na dla kasy i tyle! Nie polecam ani jedynki ani dwójki! Moje popsute życie!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones