PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30608}

Smok: historia Bruce'a Lee

Dragon: The Bruce Lee Story
7,3 7 174
oceny
7,3 10 1 7174
Smok: historia Bruce'a Lee
powrót do forum filmu Smok: historia Bruce'a Lee

Ciekaw czy choć jeden z was zauważył że film powstał w tym samym roku, w którym na planie KRUKA zginął Syn mistrza Lee Brandon, i właśnie pamięci Brandona Lee jest dedykowany..

ocenił(a) film na 8
totall

A wiedziałeś że do roli Bruce Lee prosili właśnie Brandona? Szkoda ich obu...

ocenił(a) film na 8
BISKUPMAT

Jeszcze jedno powiązanie - Bruce Lee i jego syn Brandon zmarli tak samo. Na skutek "splotu nieszczęśliwych wydarzeń" (co zostało sprawdzone i oficjalnie potwierdzone). Obydwoje też nie doczekali premiery swoich najsławniejszych filmów.
A wracając do bieżącego filmu "Smok: Historia.." to pomimo wielu nieścisłości bardzo fajnie została pokazana kariera legendarnego B.L. Reżyser uratował niedociągnięcia aktorskie, w sumie filmik stary (prawie 10 lat) lecz ogląda się świetnie i za to +1 czyli razem 8/10

ocenił(a) film na 5
OmniModo

poprawka: prawie 20 lat :)

ocenił(a) film na 8
OmniModo

Bruce się zaćpał a Brandon zginął na planie filmowym

ocenił(a) film na 9
giovanni50

...zdiagnozował "spec"....każdy rozpowiada bzdury na temat B.L...czy to obrażliwe,jałowe lub absurdalne...chciałam zauważyć że prawdy nigdy się nie dowiemy i jeszcze jedna b.ważna kwestia-mało kto (wydaje mi się że osądzacie "książkę po okładce" nie znając choćby cienia biografii B.L) wie że jego ciało było przetrenowane a Bruce skrajnie wykończony,wpadł w sidła sportu,ćwiczeń,treningów...nie zauważał już granicy gdy ciało mówi -stop- dążenie do perfekcji...a kto wie...może do granic (ponad) możliwych dla aktywności i sprawności umiejętności ludzkich skrajnie wyczerpało organizm,do tego zmęczenie psychiki,prawdopodobnie depresja...i koniec.Być może używki,leki....ale my nic nie wiemy...

ocenił(a) film na 8
Tamilina

...oto diagnoza pani magister
Bruce miał obrzęk mózgu spowodowany uzyciem prochów i gorzały

ocenił(a) film na 9
giovanni50

...pięknie powiedziane :-) pani magister :-) Ja wiem że miał obrzęk mózgu,dzięki bratu interesuje się B.L oraz sztuką walki od 15 lat.Chciałam tylko zwrócić uwagę na stan jego organizmu i nastawienie....po prostu Twoja odpowiedz wydała mi się złośliwa stąd mój odzew...uważam że temat śmierci jest delikatny i nie warto stanowczo ogłaszać coś o czym "gów.o" wiemy....

giovanni50

Pi3rdolisz chłopie. Świadkiem byłeś, czy przynosisz nam z lat 70 hipotezy na temat jego śmierci? Bruce'a Lee zabili przecież mnisi za wyjawienie sekretów kung-fu. Ja to wiem, bo ich znam. Ps: Nie pisz już nic więcej.

Danielultras1

"Według ekspertyz śmierć Bruce'a Lee była spowodowana nadwrażliwością na mieszaninę leku Equagesic, co spowodowało obrzęk mózgu."

Patrzcie jak Bruce Lee żył, nie jak umarł.

ocenił(a) film na 8
Danielultras1

To mit że go mnisi zabili

giovanni50

To bzdura, nie mit.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones