PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30608}

Smok: historia Bruce'a Lee

Dragon: The Bruce Lee Story
7,3 7 174
oceny
7,3 10 1 7174
Smok: historia Bruce'a Lee
powrót do forum filmu Smok: historia Bruce'a Lee

Możecie mi pomóc?

ocenił(a) film na 8

Dopowiedzcie mi zakończenie bo albo mi się przysnęło albo zobaczyłem jednak do końca:) Kiedy Lee otwierał swoją szkołe, na ringu (macie) przemawiał w garniturze i widowania kazała mu udowodnić swoją teorię. Nagle z tłumu wyszedł koleś, który spowodował paraliż u Bruce'a w poprzedniej walce. Doszło do walki, Bruce go pokonał, podszedł do niego po walce typ z Hollywood, Bruce zaczął grać "Szerszenia" i co dalej?

Z góry dziękuje.

Robson_77

Nie wiem czy podam w dobrej kolejnosci ale generalnie ten serial nie zrobił jakiejś furory w Stanch, a poza tym zawieszono jego produkcje. Bruce czekał jeszcze na jakieś propozycje, ale nic nie dostawał. W końcu dostał wiadomość o śmierci swojego ojca i wrócił do Chin na jego pogrzeb. Jak tam przebywał dostał propozycje zagrania w jakimś filmie (nie pamiętam tytułu)I teraz tez nie wiem czy dobrze napisze ale ten film (albo jeszcze innym jaki tam zrobil) stal sie wielkim sukcesem, a on sam bohaterem. W miedzy czasie przyjezdza do niego zona z dziecmi. Sukces sprawia jednak, ze Bruce za duzo czasu poswieca pracy a zaniedbuje rodzine. Zona stawia wiec mu ultimatum i Bruce wraca z nia do Ameryki. Film konczy sie tak ze Bruce nagrywa ostatnia scene filmu "Wejscie smoka" (wiec jest to jeszcze w Chinach jak sie nie myle). Stoi na wzniesieniu i spoglada na tlum ludzi cwiczacych kung - fu. W tle slychac glos jego zony ktory opowiada ze pare lat pozniej Bruce zapadl w spiaczke i zmarl

wiewka

nie pare lat pozniej tylko pare dni, nie dozyl premiery Wejścia Smoka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones