PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30608}

Smok: historia Bruce'a Lee

Dragon: The Bruce Lee Story
7,3 7 170
ocen
7,3 10 1 7170
Smok: historia Bruce'a Lee
powrót do forum filmu Smok: historia Bruce'a Lee

Witam mam pytanko do WAS posiada może ktoś z forumowiczów ten film na dvd???!!Nagrywałem go sobie ostatnio na stacjonarną nagrywarkę z programu TVN i po czasie emisji około 40 minut elektrownia na około 10 minut prąd wyłączyła i szlag trafił wszystko może ktoś zamiast oryginału również na płytę dvd go sobie nagrywał???Liczę na wasze odpowiedzi pozdrawiam wszystkich!!!!!

ocenił(a) film na 8
rainman2042

Ja posiadam ten film na DVD

skibson

Cześć. Jeśli masz ten film, może udzielisz mi informacji? Film jest z lektorem (dolby digital mono), czy dodatki zawarte w nim są również po polsku?

ocenił(a) film na 9
Danielultras1

Witam dzięki za odpowiedź już zdobyłem ten film na krążku dvd i film posiada pl.lektora , dźwięk jest Dolby Digital 2:0 niestety.

rainman2042

Ja znalazłem stronę do kupna tego filmu, chociaż jest limit do wyczerpania, ale kupię. Koszt: 75 zł. Czy dodatki na płycie również są po polsku? Proszę o odpowiedź.

rainman2042

Ponawiam pytanie, ponieważ filmu nie mogę dostać, a oferta kupna nie była aktualna.

ocenił(a) film na 9
Danielultras1

Witam nie wiem czy są dodatki bo mnie go kumpel pożyczył i był już bez dodatków na płycie niestety.

rainman2042

Gdzie mogę nabyć ten film?

ocenił(a) film na 9
Danielultras1

Jak masz adres mailowy to podaj go.

rainman2042

Akceptuj zaproszenie do znajomych, wtedy napiszę wiadomość.

rainman2042

Potrzebujesz nadal? Mam na stanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones