PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649608}
6,2 84 791
ocen
6,2 10 1 84791
6,6 32
oceny krytyków
Snowpiercer: Arka przyszłości
powrót do forum filmu Snowpiercer: Arka przyszłości

Film utrzymany w dobrym klimacie,ja osobiście lubię takie futurystyczne i postapokaliptyczne kino i ten film,choć klasyką gatunku raczej nie zostanie,to spełnił moje oczekiwania.Plus za sam punkt wyjścia fabuły z tą arką przyszłości i podziałem kastowym.Naprawdę robi wrażenie ten kontrast panujący między ostatnim wagonem,a pozostałymi.Na plus również charakteryzacja i zdjęcia,oraz kilka scen,które pozostają w pamięci na dłużej(moja ulubiona to ta pochodząca z wagonu szkolnego).Parę słów pochwały należy również poświęcić charakterystycznej jak zawsze Tildzie Swinton.Mały minus za efekciarską końcówkę oraz mocno naciągane sceny walki w wagonie z tymi kolesiami uzbrojonymi w tasaki,siekiery i inne wynalazki.Podsumowując polecam.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Zgadzam się ten film miał momenty B.dobre ale i delikatnie mówiąc przeciętne właśnie jak wspomniałeś sceny walki szczególnie ta gdzie ten Franco starszy zabił tego młodego i ta czarnoskórą kobietę ale ogólnie lubię filmy postapokaliptyczne (zagłady itp) więc dlatego 7 ale myślę że mogło być lepiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones