PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649608}
6,2 84 791
ocen
6,2 10 1 84791
6,6 32
oceny krytyków
Snowpiercer: Arka przyszłości
powrót do forum filmu Snowpiercer: Arka przyszłości

Ostatnio obejrzałem film Snowpiercer: Arka przyszłości i oceniłem go, jak każdy inny. Po przejściu
na mój profil, do kategorii ostatnio oglądane, pokazuje mi sam film, bez oceny. A pozostałe filmy
mają pokazaną ocenę. Natomiast gdy wejdę na stronę Snowpiercer: Arka przyszłości, ocena jest
wystawiona. Nie rozumiem tego, to musi być chyba jakiś błąd na stronie? Czy ktoś spotkał się z
podobnym błędem ?

pionder23

Mam tak samo z obejrzanym i ocenionym przeze mnie wczoraj filmem Constantine. Widać go w ostatnio oglądanych, ale nie ma przy nim oceny (tak jakbym go obejrzała, ale nie oceniła). Mam też jak na razie problem z zakładką "moje oceny", gdyż nie wyświetlają mi się tam żadne filmy, tak jakby strona nie mogła ich załadować. Myślę (i liczę na to), że to jedynie przejściowe problemy na filmwebie ;)

Aha i jeśli Cię to jakoś pocieszy to ja, kiedy wejdę na Twój profil, widzę Twoją ocenę Snowpiercer, więc niby wszystko jest ok.

ocenił(a) film na 5
kejti424

Zgadza się, nawet z zakładką ''moje oceny'. Ale dzisiaj już nie ma tego problemu. Wszystko jest ok. Musiały to być chyba jakieś chwilowe usterki. U Ciebie też powinno już być dobrze. A, dzięki za pomoc ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones