PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649608}
6,2 84 787
ocen
6,2 10 1 84787
6,6 32
oceny krytyków
Snowpiercer: Arka przyszłości
powrót do forum filmu Snowpiercer: Arka przyszłości

Nie wierzę, jak to "arcydzieło" ma aż 6 w skali ogólnej - jakim cudem, przecież to czysta kpina z
widza. Wytrzymałem 27minut seansu i powiedziałem dość - to i tak za długo. Arktyczny mróz, a
"zimna nie czuć"? Równie dobrze na zewnątrz może być "upał" a i tak widz o tym by wiedział ani by
tego nie czuł. Film jest tak sztuczny jak "sztuczne kwiatki", gra aktorska poniżej krytyki - Pan "Kapitan
Ameryka" (kto tą nazwę wymyślił?) potwierdza że nie potrafi "grać".
Czy obejrzę ten film kiedyś do końca? Nie
Moja ocena: 1/10 - czarna lista

ocenił(a) film na 9
noworosyjsk

ale z ciebie ignorant po 30 minutach ten film sie rozkreca i jak dla mnie to naprawde arcydzielo poczatek rzeczywiscie nudny, ale pozniej baja.

ocenił(a) film na 2
boskovic10

Po 30 minutach jest jeszcze gorzej ! Z kategorii B przechodzi w DUŻE C-ienki bolek.

ocenił(a) film na 6
boskovic10

zgadzam się - po 30 minutach film się rozkręca... w jeszcze większy idiotyzm

boskovic10

potwierdzam ,to trzeba byc ignorantem, zeby oceniac film po 27 minutach i wypowiadac sie na jego temat , malo tego dac mu 1.:), jak ktos chce oceniac film , to odrobina przyzwoitosci wymaga by sie go obejrzalo do konca a pozniej ocenialo.

ocenił(a) film na 2
noworosyjsk

27 minut to i tak najlepsza cześć tego filmu, robionego w przyszłości dla telewizji PULS czy TRWAM, znaczy się film idealny dla tych telewizji ich kategorii kinowej B

ocenił(a) film na 1
BINSPOT

OMG, nikt by tego nie puścił w telewizji trwam. gdyż ten film to pogaństwo!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
noworosyjsk

Mam podobne zdanie,film dla telewizji Puls albo TV 4 typu "Krokodyl gigant". Matrixowi to on nawet do pięt nie dorasta,nie rozumiem jak niektórzy mogą to nazwać arcydziełem:).

noworosyjsk

Naucz się gramatyki zanim zaczniesz pisać posty- "tę" nazwę, nie "tą"
Poza tym jeśli nie obejrzałeś filmu do końca to nie masz prawa się wypowiadać na temat tego filmu bo go nie widziałeś.. Ani nie możesz wystawiać mu oceny.

ocenił(a) film na 7
Lukasz641

Nie, no. Może wystawić ocenę i może się wypowiadać, choć nie rozumiem takiego podejścia do sprawy. Dla mnie film bardzo przyjemny, estetyka niektórych scen genialna (skojarzenia z Bronsonem), muzyka dobrze dopasowana, fabuła na podstawie komiksu, więc nie czepiam się nieścisłości "naukowo-jakichśtam". Interesujące postacie i historia. Dobre zakończenie. Aktorstwo na przyzwoitym poziomie. Tyle ode mnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
noworosyjsk

kompletne dno dla gimbazy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones