PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649608}
6,2 84 657
ocen
6,2 10 1 84657
6,6 32
oceny krytyków
Snowpiercer: Arka przyszłości
powrót do forum filmu Snowpiercer: Arka przyszłości

W dodatku zbyt długa, początek zapowiada się w miarę niezłe. Lecz gdy rozpoczynają powstanie i
ruszają przez to kolejne wagony, zaczyna się istna kpina. Najzabawniejszy jest wagon w którym
walczą ze strażnikami w kominiarkach.
Ten koleś w czapce Curtis, przedziera się przez kolejnych strażników, (no i te ujęcie kamery)
niczym
Król Leonidas w "300".
Ale za chwilę jest jeszcze lepsza scena. Gdy strażnicy w kominiarkach który już nie powinni nic
widzieć, bo jakby nie patrzeć zasłaniają im oczy, wkładają dodatkowo noktowizory i widza
wszystko w FullHD !!.
Jeszcze jedna dobra sceną jest ta ostatnia, w której ta Azjatka z tym małym czarnym dzieckiem
wychodzą na zewnątrz pociągu. Wcześniej było mówione że 7 osób szybko zamarzło próbując
uciec w tym jakaś tam eskimoska, ale ta Azjatka nie wyglądała na taką która zaraz miałaby
umrzeć ehh.
Później film staje się coraz nudniejszy, mnie akurat w ogolę się nie podobał. Strata czasu 3/10

ocenił(a) film na 3
D3Mania

Akurat końcówkę tłumaczyli tym, że robi się coraz cieplej. Ten Koreańczyk(?) mówił że śnieg staje się delikatniejszy i że widać niemal cały wrak samolotu a kiedyś widać było tylko ogon. Ocieplenie klimatu nie przeszkodziło jednak wcześniej zamrozić ręki rudego typa w rekordowo krótkim czasie, więc kiedy jest to wygodne twórcom filmu raz jest przerażający mróz a za chwilę mamy klimat ocieplony i biegającego misia polarnego :D

Jak dla mnie najśmieszniejsza w tym dość kiepskim filmie była scena w której Curtis najpierw zaczyna rozumieć cały mechanizm działania pociągu i skłania się ku zastąpieniu Wilforda w czym nie przeszkadza mu rozkaz zabicia 74% jego byłych ziomków, ale gdy już widzi pracującego w lokomotywie dzieciaka to wszystko się zmienia i znów zamierza wszystko zniszczyć :)

Akcja przekazywania sobie pochodni niczym znicza olimpijskiego rozpoczęta na samym końcu pociągu bo trudno było rozpalić ogień znacznie bliżej powstańców też była zacna.

Film oglądałem w trzech turach bo przekaz idiotyzmu był zbyt spory jak na jedno podejście, szkoda bo nastawienie miałem całkiem pozytywne.

ocenił(a) film na 3
Taszi

Hahahahahha no tak ta scena z zniczem olimpijskim też była śmieszna :D. zbyt dużo głupich scen jest w tym filmie.

ocenił(a) film na 3
D3Mania

Ano, FilmWEB poleca. Coś mi się zdaje, że to hasło się zwyczajnie kupuje. Jak niemal wszystko obecnie.

ocenił(a) film na 7
D3Mania

Porażką są osoby krytykujące film bo mu sie nie podoba i na siłę próbują zarazić tym innych. Zauważ fakt, że na pewno posiadasz jakieś filmy ocenione na 10 z których inni mają beke i ledwo je obejrzeli bo nie dały rady oglądać tandety.
Sorka ale jeżeli oceniasz film jest to tylko i wyłącznie twoja prywatna ocena i nie oznacza to, że film taki właśnie jest.

ocenił(a) film na 3
helsinger

"na siłę próbują zarazić tym innych" a pokaż mi gdzie nakłaniam ludzi do krytykowania filmu ?. Mnie on śmieszył i dla mnie jest głupi. Ale to tylko moja prywatna opinia, a każdy może mieć swoją. A już na pewno niczego nikomu nie narzucam.

ocenił(a) film na 7
D3Mania

80% produkcji amerykańskiej jest głupia. Oczywiście chodzi o produkcję filmowa.

ocenił(a) film na 3
helsinger

No z tym się akurat zgodzę, bo faktycznie tak jest. A dla ciebie film "Snowpiercer: Arka przyszłości" znajduje się w tych pozostałych 20% procentach?.

ocenił(a) film na 7
D3Mania

Raczej w tej większej części, film jest może głupi ale fajnie mi się go oglądało. Przecież nie można w kółko oglądać tylko wybitne obrazy.

helsinger

"Porażką są osoby krytykujące film bo mu sie nie podoba"
Twoim zdaniem jeśli komuś film się nie podoba to powinien go chwalić? :D

ocenił(a) film na 7
rudy102q

Wyrażać opinie to można nikomu nie bronie irytuje mnie czasem ton w jakim jest pisana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones