PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33510}
6,1 29 893
oceny
6,1 10 1 29893
5,7 6
ocen krytyków
Solaris
powrót do forum filmu Solaris

Dziwie sie doprady czemu recenzenci tak zrownali go z ziemia.
Przeciez to taki The Moon w kosmosie !.Rewelacyjny i ta muzyka i ten klimat i George Cloney ;] swietny aktor.

Ogolnie podoba mi sie klimat i pomysl.Ale muzyka buduje przeswietny klimat.Ehhh i pomyslec
ze dopiero teraz ten film ogladnalem bo kiedys 10 lat temu recenzje odstraszyly mnie niestety :(.

Jest to jeden z tych wyjatkow gdzie naprawde mimo kiepskich recenzji warto samemu dac szanse.Rewelacja jak dla mnie.9\10

ocenił(a) film na 7
lavrenzo84

No widzisz, mam podobne odczucia. Wg mnie tafnie porownujesz SOLARIS do MOON, ktory jest jednym z moich top filmow SF i niestety podobnie jak Solaris niedocenianym.
Dodam tylko, ze dopiero po obejrzeniu filmu siegnalem po ksiazke Lema. Wspaniala lektura, no moze opisy oceanu troche przydlugie, ale coz, Mistrza prawo ;)
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
norbsson

MOON był świetny - SOLARIS zdecydowanie mniej mi się podobał - natomiast książka bardzo:)

ocenił(a) film na 9
norbsson

Licze ze Interstellar bedzie tez swietnym kinem S-fiction.Takie klimaty to ja odrazu zjadam na obiad ;].

ocenił(a) film na 7
lavrenzo84

Byłem w sobotę, polecam. Kawał dobrego S-F.

ocenił(a) film na 5
lavrenzo84

Ten film mnie ogromnie zmęczył... Masakryczne dłużyzny, jakieś nic nie znaczące ujęcia ciągnące się minutami - jakby reżyser chciał pokazać: "Zobaczcie, robię świetny i ambitny film!". Albo nie miał pomysłu na poprowadzenie akcji przez kinowe półtorej godziny, więc zapychał taśmę zbliżeniami niczego.
Clooney się spisał, ale pozostała ekipa słabo. Davies machał rękami, Davis chodziła naburmuszona, a McElhone się uśmiechała. Koniec atrakcji.
No i sorry, nazwanie tego filmu "Moonem w kosmosie" jest sporym nadużyciem.

lavrenzo84

książka jest przede wszystkim o ocenianie, o tym ze planeta jest żywa a w filmie pominięto to i skupiono się głównie na ludziach...tak wiec film mimo ze dobry jest w sumie o czymś innym ;)

ocenił(a) film na 8
lavrenzo84

Recenzji, między innymi tych na filmwebie lepiej nie słuchać. Dany film warto zobaczyć i samemu ocenić. Już nie raz oglądałem produkcje które na FW mają 5 lub maksymalnie 5,5 , a wgniatały mnie w fotel. Taka przykra prawda, większość ocen pochodzi od dzieci albo nastolatków lub też widzów spragnionych tanich wrażeń typu bum-bach i trzask-prask.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones