PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265416}
6,3 5 782
oceny
6,3 10 1 5782
Something New
powrót do forum filmu Something New

Jednakowoż.. strasznie mi sie podobało. Powiem od razu, że uwielbiam filmy romantyczne, ale uważam, że nie trzeba ich lubić, żeby ten film sie autentycznie podobał- oglądałam go razem z ludżmi z grupy( studiujemy filmoznawstwo i teatrologię). Pomijając drobny fakt, że obsesyjnie uwielbiam uśmiech Simona Bakera film wywołał u mnie szczery, błogi wewnętrzny uśmiech, który ostatnio czułam chyba oglądając "Czekoladę".Coś strasznie fajnego jest w tym filmie, nie wiem co. Banalna historia miłosna, a człowiek przeżywa, jakby conajmniej obserwował tych dwoje z bliska. Kurcze, tak naprawdę nic w tym szczególnego, nic specjalnie wzruszającego, poruszającego, wstrząsającego etcetera...żadne wielkie love story, bez histerycznych rozstań i desperackich wyznań.Po prostu piękna, magiczna, spokojna miłość, która pokona każdą przeszkodę. Bez trupów. Przewidywalne jak bajka dla dzieci, to fakt, ale po co komplikować coś tak prostego i naturalnego jak miłość, miłość jest tematem samym w sobie. Znakomite aktorstwo. Czarne dziewczę przecudnej urody i talentu, Simon uroczy jak aniołek.I jak tu ich nie kochać.

ocenił(a) film na 8

Jakby mi Ktoś słowa z ust wyjął:) Właśnie skończyłam oglądać (długo zwlekałam bo temat filmu wydał mi się oklepany - jak to nie trzeba kierować się pozorami) i uśmiech nie chce mi zejść z gębusi...a przecież o to właśnie chodzi. Bardzo mi sie podobał:)))

użytkownik usunięty
mayaray

w rzeczy samej, moi drodzy! obejrzałam i baaardzooo polubiłam. Mnie się film spodobał ze względu na wielowątkowy klimat, świetne były przyjaciółki Keny, element poczucia niedopasowania do grupy, piękne dialogi, scenariusz tak głęboko zbudowany. Czuło się rzeczywiście udziałowcem a nie tylko widzem. Bardzo ładny. I z morałem, ciepły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones