PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764224}

Sonic: Szybki jak błyskawica

Sonic the Hedgehog
6,3 22 853
oceny
6,3 10 1 22853
4,7 10
ocen krytyków
Sonic: Szybki jak błyskawica
powrót do forum filmu Sonic: Szybki jak błyskawica

Po trailerze widac, ze Jim wraca do gry. Po latach glebokiej depresji w koncu sie otrzasl i mysle, ze bez problemu da rade podbic serca widzow. Dowcip o dziecku w torbie mnie nie rozwalil. DUZA szansa, ze film odniesie sukces kasowy i wkrotce doczekamy sie czesci drugiej. Muzyka Coolio'a :) podrasowala caly trailer. Tak 3mac! Czekammmmm

skwietniewski

Występ Jima Carreya jest chyba najciekawszym aspektem filmu. Sam Sonic mi się nie podoba, ale masz rację, może film dzięki Jimowi będzie znośny, a już na pewno zabawny :)

skwietniewski

Tak, wyłącznie on mnie przekonał, by się wybrać na ten film :]

użytkownik usunięty
skwietniewski

Jim powrócił w starym dobrym stylu. Może przerysowanie roli trochę go upodabnia do Jacka Sparrowa z Piratów z Karaibów, ale to naprawdę dobrze zagrana rola, widać że aktor dobrze się bawił odgrywają ją. A film jest całkiem sympatyczny, dowcipny choć fabuła jest prosta i wydaje się wtórna.

ocenił(a) film na 8

Mi dla odmiany totalnie ta postać nie przypadła do gustu, nie wiem co tam było w scenariuszu ale dla mnie została zbytnio przerysowana - tak bardzo, że aż irytowała mnie... no chyba, że tak właśnie miało być. Z całego filmu podobała mi się chyba tylko scena kiedy słucha piosenki "Where Evil Grows" - szkoda, że dla nieznających angielsko trudno wyłapać jak bardzo ta piosenka pasuje do tej postaci czy też tej sceny.

Ludwi

"Ci" nie przypadła? ;-))

ocenił(a) film na 8
eltoro10000

Tak, nie przypadła mi do gustu. (wiem o co chodzi z tym "Ci" ale nie wiem na jak długo to zapamiętam :P)

Ludwi

Mnie też nie przypadła, skoro o tym mowa.

eltoro10000

I znowu radocha, co? i słońce jaśniej świeci .... ;)

holly_12

Mnie to nie bawi, w przeciwieństwie do ciebie, jak widzę... Może zajmij się czymś pożytecznym zamiast trollować po forach.

ocenił(a) film na 9

Miałam podobne skojarzenie do Jacka Sparrowa. Jim Carrey zagrał rewelacyjnie, liczę, że zobaczymy go jeszcze w tej roli.

ocenił(a) film na 7
skwietniewski

Jim Carrey nie wrócił bo nigdzie sobie nie poszedł. Polecam obejrzeć serial Kidding gdzie Jim pokazuje klasę :)

ocenił(a) film na 3
skwietniewski

Cóż... ja bym raczej powiedział, że wraca. I tyle

ocenił(a) film na 8
skwietniewski

Jimm Carrey Nie musi wracać bo nigdzie nie był. W każdym filmie pokazuje klasę

ColeTurner_2

Daj spokój. Ostatnią w miarę dobrą rolę zagrał 12 lat temu w "Yes Man". Potem była już tylko jazda w dół z wielkim dołem w "Burt Wonderstone".

eltoro10000

Ostatnio miał świetną rolę, dorównującą jego najlepszym dramatycznym występom w serialu Kidding.

skwietniewski

Niestety, wypalił się, jak kiedyś Eddie Murphy.

eltoro10000

Nie wypalił, polecam serial Kidding.

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

Na szczęście, nie wypalił się, wraca jak Eddie

ocenił(a) film na 4
skwietniewski

niestety nie w dobrym stylu, jest miernie

skwietniewski

Jak dla mnie Jim Carrey zagrał obłędnie i bezbłędnie, ponownie można było zaobserwować te jego specyficzne ruchy i miny które wcześniej widywaliśmy chociażby w filmie Ace Ventura i które sprawiły że był i nadal jest najlepszym komikiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones