PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176982}

Sophie Scholl - ostatnie dni

Sophie Scholl - Die letzten Tage
6,9 14 212
ocen
6,9 10 1 14212
6,3 6
ocen krytyków
Sophie Scholl ostatnie dni
powrót do forum filmu Sophie Scholl - ostatnie dni

Coraz częściej Niemcy robią filmy o drugiej Wojnie Światowej. Nieługo będą nam wmawiać, że oni wszyscy byli tacy dobrzy i wspaniali, szczerze nienawidzil Hitlera i byli przeciwko niemu... Obozy koncentracyjne ludność żydowska sama pewnie sobie pobudowała, zaatakowali Polskę w samoobronie przed naszymi imperialistycznymi zapędami a cała ideologia nazistowska pochodziła tak samo jak Hitler z Austrii i dobrzy, szlachetni Niemcy nie mieli z nią nic wspólnego... Niedługo też Rosja zacznie rewizję historii i wtedy Polska będzie musiała przeprosić za Katyń...

ocenił(a) film na 8
drjak

Mam prośbę. Napisałeś/łaś, że Niemcy robią coraz więcej filmów o II wojnie światowej. Bardzo byś mi pomógł/pomogła, gdybyś podał tytuły takich filmów. Zależy mi na typowo niemieckich produkcjach. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
murena113

http://www.filmweb.pl/Catalog na dole masz wyszukiwarke, wpisz Niemcy i wojenny albo historyczny

ocenił(a) film na 10
drjak

Wiesz, to chyba naturalne, że wolą kręcić filmy o tych dobrych, wartych naśladowania ludziach niż o zbrodniarzach. Tym niemniej "czarnymi charakterami" tez są tu Niemcy, nie?

ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

Rozjaśnianie własnej historii trzeba zacząć stopniowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones