PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204077}

Sophie - młodsza siostra Sissi

Sophie - Sissis kleine Schwester
7,0 310
ocen
7,0 10 1 310
Sophie młodsza siostra Sissi
powrót do forum filmu Sophie - młodsza siostra Sissi

Mimo, że w "Sissi" gra moja ulubiona aktorka (łatwo zgadnąć kto - Romy Schneider) to musze stwierdzić, ze ten film bardziej przykuł moją uwagę. Szczególnie ostatnie zdania: "Miłość jest jak trawa. Dmuchasz - gaśnie. Tylko, gdy kochamy jesteśmy niesmiertelni", czy coś w tym rodzaju. Wspaniały film...

ocenił(a) film na 10
Nathalie

ja jako fanka trylogi o Sissi jestem szczesliwa ze nakregono rowniez historie o zyciu jej bliskich. jednak co do filmu to uwazam, ze byl bardzo fajny, tak ja film Sissi

Nathalie

Może jest Pani w stanie dać mi namiary na pełen cytat z tego filmu?Bardzo mi zależy,a nigdzie nie mogę go znależć.Może pamięta Pani go w całości?Bardzo proszę o pomoc,pozdrawiam
Kiza

lil_kat

To był fragment z psalmu 103 : "Dni człowieka są jak trawa, kwitnie jak kwiat na polu; ledwie muśnie go wiatr, a już go nie ma (...) "
I potem dodane nie wiadomo skąd : " Gdy kochamy jesteśmy nieśmiertelni" albo "Tylko miłość sprawia,że jesteśmy nieśmiertelni ".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones