PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113809}
6,2 11 488
ocen
6,2 10 1 11488
Soul Plane: Wysokie loty
powrót do forum filmu Soul Plane: Wysokie loty

Żenada!!!!

ocenił(a) film na 1

dawno juz nie widzialem takiej lipy ni to interesujace ni smieszne fajne laski i kilku jarajacych raperow?-to chyba za malo zeby zrobic nawet przecietny film

ocenił(a) film na 1
zbyszek8210

całkowicie sie zgadzam..kicha totalna..o ile jeszcze tkaie filmy jak how high .. czy the wash były smieszne..tak to było żałosne :/ ani troche sie nie usmialem

ocenił(a) film na 1
m4jkel

True true filmy typu How high miały klimat natomiast ten film jest h........)!!!

ocenił(a) film na 1
m4jkel

Prawda, film jest kaszaniarski na maksa. Absolutnie odradzam.

zbyszek8210

Jednym słowem:
Nieporozumienie -1/10

zbyszek8210

heh, mnie też się nie podobało, nie mogłam oglądać go do końca, po jakiejś godzinie wyłączyłam, bo jak na komedię bardzo mało śmieszne, czasami wręcz żałosne. Przez tę godzinę była jedna sytuacja, w której można było sie trochę pośmiać. A reszta? Dno i 10 metrów mułu...
Dobre dla fanów komedii typu how high, które mnie osobbiście też się raczej nie podobało.

ocenił(a) film na 1
zbyszek8210

zgadzam sie, mimo że pale ziolko to ten film w ogóle mi się nie podobał, i niewiem jak ktos wyzej mogl napisac ze How High przy tym do gówno :|

ten film to jedna wielka kicha

ocenił(a) film na 2
zbyszek8210

tak to prawda, że kipski ten film, może kilka gagów by się znalazło, laski jak latynoska, ale to tyle że film jest żenująco niskich lotów a nie leci odrazu do klozetu.

ocenił(a) film na 2
zbyszek8210

Prymitywny humor, bazujący na niczym innym tylko seksie, laskach i zabawie. Kompletny brak fabuły, do tego żenujące dialogi, momentami naprawdę niesmaczny… czyli wszystko to co Amerykanie lubią najbardziej podane na tacy. Zwykła strata czasu!


2/10

ocenił(a) film na 8
Redox

a mi się podobało, film śmieszny pokazujący w sposób prześmiewczy kulturę hip-hopową

użytkownik usunięty
2Pac

popieram..........................................................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones