PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003543}
7,2 750
ocen
7,2 10 1 750
South Park: Post Covid
powrót do forum filmu South Park: Post Covid

już dawno ta kreskówka sięgnęła dna ale teraz bije rekordy.

ocenił(a) film na 7
jakub_h

idź do kościółka na czary mary za grzesznych "lewaków" (xD) którzy śmią obśmiewać świat zamiast spamować na filmwebie xDDD

ocenił(a) film na 7
mateopoznan

xD dałeś Smoleńskowi 10/10 xDDDDDD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
jakub_h

no tak, czego spodziewać się od alt-prawicowego trolla? nienawiści, hejtu i obrażania. pewnie od razu poczułeś się lepiej wylewając frustracje nienawistniku?

ale mam lepsze rozwiązanie, może warto się zainteresować tematami o których mówisz i nagle się okaże że żyłeś w bańce urojeń i potwarzanych mitów które nijak mają się do rzeczywistości. wystarczy chcieć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
jakub_h

nikt twoich nienawistnych wysrywów nie słucha, swoją drogą znamienne że masz akurat takie fiksacje.

mateopoznan

No tak , jak lewak szczeka to "wolność słowa" ale jak ktoś inny mówi to mowa nienawiści ... Odstaw pedałen ciemniaku

ocenił(a) film na 7
jakub_h

xD nie rozumiesz że wyśmiewanie twojej głupoty to nie to samo co jakieś fiksacje które wypisujesz na mój temat. czym innym jest kpiacy z twojego ograniczonego postrzegania świata komentarz " idź do kościółka na czary mary za grzesznych "lewaków" (xD) którzy śmią obśmiewać świat zamiast spamować na filmwebie xDDD", a czym innym "wracaj podcierać zad brandonowi"

Nie spodziewam się że zrozumiesz. Ale spróbuj.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
jakub_h

Skąd u ciebie człowieku taka fiksacja na punkcie „podcierania zadu brandona”? Powtarzasz to w swych ulaniach nienawiści jak mantrę. Masz jakiś problem? Ktoś ci kiedyś zrobił krzywdę?

I zabawne że ktoś powielający różne spiny propagandowe nieświadomie zresztą, wyzywa kogoś kto toczy z niego bekę od lemingów. Paradne.

I nie nie jestem śmieszny. Może ocieram się o śmieszność prowadząc z tobą jakiś dialog, ale to i tak nic jak twoje spusty frustracji tutaj.

mateopoznan

Słaby jesteś , mało wiesz ale dużo piszesz . Wracając fo tematu , tak , ten idcinek SP jest dla takich bezkrytycznych lewaków jak ty. Wracaj do brandona XD

ocenił(a) film na 7
jakub_h

xDDDDDDDDDDDDD a umiesz uarguemntować te swoje wysrywy?

robisz mi dzień tym jak się spalasz

mateopoznan

Nie muszę , to nie ja jestem kmiotem który w pierwszym poście atakuje kogoś na tle religijnym , masz jakieś kompleksy ?

ocenił(a) film na 7
jakub_h

serio nie potrafisz napisać komentarza bez inwektyw? czujesz się lepiej tylko jeśli interlokutora obrazisz? słabe

xD wyśmianie fanatyzmu to nie atak na tle religijnym. i co do tego mają jakieś kompleksy?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
jakub_h

paradne. odpisuje sobie każdy jak ma czas, ale pan Jakub nie dostał odpowiedzi w moment i już ma nową projekcje.

i gościu przestań mnie obrażać troglodyto. jak masz problemy z emocjami to spójrz w lustro i wylewaj frustracje, nie do obcych ludzi w internecie. mocno beka z twojego zachowania.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
jakub_h

frustracie, 17 dni mineło a ty musisz dalej ciągnąć ten incydent kałowy i dalej uważasz że wszystkie twoje ubliżanki są ok, za to nazwanie czarów marów, czarami - to jest serio paradne - za straszną obrazę. taki wasz obraz altprawico, kłótliwe, obraźliwe z kompleksami.

nie pisz już do mnie człowieku więcej. nie mam czasu na bzdury i nienawistników

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
jakub_h

to że jesteś egoistą i nienawistnikiem dawno ustaliliśmy. frustracie, skończ wypisywać te swoje hejterskie wysrywy bo to serio nudne już :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
jakub_h

tak to sobie możesz do lustra mówić a nie do obcych ci ludzi hejterze. i jeśli komuś się nudzi to tobie hejterze skoro po 17 dniach wracasz dalej obrażać interlokutora.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
jakub_h

xD ja tylko się śmieje czytając twoje seanse nienawiści, jeśli ktoś tu się podpuszcza to raczej ty hejterze :*

mateopoznan

Masz jakiś kompleks "nienawiści" pyro ? Czy od urodzenia jesteś tępy ?

ocenił(a) film na 7
jakub_h

Kompleks? Nie, w przeciwieństwie do ciebie hejterze. Dobra. Nie mam na ciebie nienawistniku czasu bo sobie pizzę robię. Ogarnij się.

mateopoznan

No co ty pyro . Nie odpuszczaj. Błyśnij

ocenił(a) film na 7
jakub_h

Nie mierz innych swoją miarą. Ja nie muszę „błyszczeć”. Ps. Zmartwię cię. Pyra mnie nie obraża. Jestem dumnym Poznańczykiem hejterze

mateopoznan

Ale musisz mieć ostatnie słowo kmiotku ? Jak 5 latek w piaskownicy...

ocenił(a) film na 7
jakub_h

gościu, to ty wróciłeś do wątku po 17 dniach i to ty mnie zaczepiasz od początku. to chyba oczywiste, że odpowiem? ty najwyraźniej poza brakami w podstawach kultury i współżycia społecznego nie ogarniasz także konceptu rozmowy jako takiej? więc może po prostu już nie odpisuj co?

mateopoznan

Lubię prowokować tępaków . Zawsze żarliwie odpisują

ocenił(a) film na 7
jakub_h

najwyraźniej masz tez problem ze zrozumieniem niektórych pojęć oraz mechanizmów społecznych.

mateopoznan

Dobrze że ty wiesz wszystko.... A tak na serio to masz jakieś kompleksy ?

ocenił(a) film na 7
jakub_h

W tej wątpliwej jakości dyskusji co chwile udowadniasz zarówno braki w wiedzy jak i jakieś straszne kompleksy. Nie trzeba mieć wykształcenia w tym kierunku by widzieć te problemy.

U mnie można się zastanawiać po co z tak nienawistną osobą, która czerpie z tego przyjemność, ciągnę rozmowę. Niektórzy powiedzą że to sadomasochizm, inni że donkichoteria, jeszcze inni że coś pomiędzy.

mateopoznan

Inni powiedzą że dajesz się trolować kmiotku.

ocenił(a) film na 7
jakub_h

Jeszcze inni że ty hejterze pełen kompleksów i nie ogarnięcia.

mateopoznan

Dawaj dalej , lubię takich naiwnych kmiotków

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jakub_h

Przepraszam najmocniej, ale czy wiesz czym jest istota prawicowości, a czym istota lewicowości? Gwarantuje Ci, że jestem bardziej prawicowy od Ciebie, w każdej kwestii, a South Park uważam za jedną z ostatnich, bystrych i szczerych recenzji naszych czasów. Trafnie punktują absurdy naszych czasów, wskazując w jak smutnych i szalonych czasach żyjemy. PS. Zanim będziesz kompromitował swoją osobą prawicowość, polecam poczytać Erika Kuehnelt-Leddihn lub Nicolasa Gomeza Davila. Znając życie jesteś upadłym socjalistą, czczącym lewicowy PiS lub lewicowych narodowców. Nie kompromituj prawicy i konserwatyzmu.

Xerox1991

Ty chyba inny odcinek obejrzałeś . Zamiast cytować i rżnąć "snafce" obejrzyj tą "produkcję" ponownie - chyba że lubisz brandona , nienawidzisz fox , łykasz preparaty medyczne jak pelikan , kochasz żydków oraz czarnych lgbtwhfdhug i innych wykolejeńców.

Xerox1991

Kiedyś south park jechał po prawakach i lewakach równo - teraz to maksymalnie lewacki szajs . Jak tego nie dostrzegasz to współczuję....

ocenił(a) film na 9
jakub_h

Co było lewicowe w tym odcinku?

ocenił(a) film na 7
TRyTzz

Nie warto z tym typem dyskutować jest zbyt głupi

garfild2002

pajacyku zmykaj ssać bidena

jakub_h

Tata wchodził Ci do wanny jak byłeś, ze jesteś taki pospinany?Skończysz jak Cartman z postpandemicznego odcinka;)

maciejkszkudlarek

Jak ci ciasno w główkę to zdejmij jarmułkę pajacu ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones